• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [345] Pantanal

#51
Nie chciałem kręcić dłuższego bez zbliżeń bo wiałoby nudą.
Już teraz są głosy, że film słaby Wink 
Bardziej chodziło ogólnie o test możliwości telefonu do nagrywania i jestem zadowolony.
Będę pewnie kręcił niedługo coś ciekawszego.

Ukośniki giganty są u mnie już od 2 lat, więc i urosło im się na dobrym papu Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Ja bym zwiększył tylko ilość ukośników,mają tam jak w raju.
Lubie takie akwaria,nie wszystko od razu rzuca się w oczy ,tylko trzeba się lepiej przyjrzeć.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
(24-06-2016, 12:22 PM)Adrian napisał(a): Ja bym zwiększył tylko ilość ukośników,mają tam jak w raju.

Jak bym tylko je gdzieś dostał...
Tak samo jak z C. hastatus

Cały czas myślę nad jakąś ławicówką jednak, bo ruch przy dnie jest świetny, ale wyżej jest słabo. Z drugiej strony potencjalnie dostępne i najlepiej pasujące Aphyocharax rathbuni bądź Aphyocharax paraguayensis mają tendencje do podgryzania płetw innym rybom. 
Nie wiem czy ryzykowac przy statycznych Ukośnikach i jakby nie było "lekko weloniastych" borelkach.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
U mnie rathbuni nic borelkom nie robiły. Co innego te drugie. Musiałem wszystkie eksmitować.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Teoretycznie mógłbym też pójść w Nannostomus beckfordi, chociaż te mimo iż występują na terenie Pantanalu według Blehera, to nigdzie indziej nie mogę znaleźć o nich wzmianki. W sumie tak samo jest z N. eques. 
Beckfordy nie stanowiłyby problemu. 
Tyle problemów Big Grin

Ewentualnie N. trifasciatus... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Eques ma przecież mpaw w swojej ofercie.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Nie ma. Pytałem już jakiś czas temu i "wyszły". Lista w watku jest nieaktualna Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Kamil beckfordy są w Zoorelaks na zapleczu Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
(27-06-2016, 10:57 AM)arrowb napisał(a): Kamil beckfordy są w Zoorelaks na zapleczu Wink
Wiem, ale cały czas się zastanawiam czy je dawać. Teoretycznie występuję na obszarze zlewni Amazonki, a Pantanal to już nie ta zlewnia (chociaż częściowo Rio Guapore, które wpada do Amazonki) no i Bleher o nich wspomina w książce twierdząc, że są.
Chyba jednak się skuszę na nie - będą najbezpieczniejsze dla reszty obsady i będą robić robotę, a jakby co powołam się na Blehera Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60


Filmik ze zbliżeniami Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości