• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [345] Pantanal

Powiem tylko, że warto było czekać. Nie doscigniony wzór jak dla mnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
fazi_poz, możesz coś napisać o foggerze, jak jest zainstalowany, jak reaguje membrana na wodę? Sam mam zamiar coś takiego zainstalować.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Foggery (bo mam dwa) „wiszą” sobie na kablu bod powierzchnią wody tak, by membrana była odpowiednio zanurzona (dawała optymalna dla mnie ilość mgły).
Nie bardzo rozumiem pytanie jak membrana reaguje na wodę, skoro to sprzęd do wody jest, ale jak pytasz czy na przykład po roku użytkowania działa gorzej, to odpowiadam, że mam jeden fogger od blisko 3 lat i działa jak na początku.
Fogger możesz sobie też postawić na korzeniu/kamieniu w akwa na głębokości jaka Ci pasuje, tylko pamoętaj - to trochę chlapie. Ja mam ustawione tak, że chlapie w spód wzmocnienia a strumień wody leci na tylną szybę i wzmocnienie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A zdradzasz jaki model foggera tyle czasu działa jak nowy ? Też planuje zakupić i myślałem o Terrario Premium Fogger v2

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ten co działa 2 lata to jakiś no name od alego z expressu (działa on w baniaku w pracy) Wink
W tym zbiorniku z wątku mam Terrario Premium Fogger V2 i polecam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(17-06-2020, 22:14 PM)fazi_poz napisał(a): Foggery (bo mam dwa) „wiszą” sobie na kablu bod powierzchnią wody tak, by membrana była odpowiednio zanurzona (dawała optymalna dla mnie ilość mgły).
Nie bardzo rozumiem pytanie jak membrana reaguje na wodę, skoro to sprzęd do wody jest, ale jak pytasz czy na przykład po roku użytkowania działa gorzej, to odpowiadam, że mam jeden fogger od blisko 3 lat i działa jak na początku.
Fogger możesz sobie też postawić na korzeniu/kamieniu w akwa na głębokości jaka Ci pasuje, tylko pamoętaj - to trochę chlapie. Ja mam ustawione tak, że chlapie w spód wzmocnienia a strumień wody leci na tylną szybę i wzmocnienie.
Dzięki, wszystko już wiem
"Nie bardzo rozumiem pytanie jak membrana reaguje na wodę"... W nawilżaczu np trzeba czyścić dość często, a to chyba podobne rozwiązanie? Ale skoro u Ciebie śmiga 3 lata, to chyba rewelacyjny wynik.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nigdy nie czyściłem Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(18-06-2020, 21:23 PM)fazi_poz napisał(a): Nigdy nie czyściłem Wink
Już sobie zamówiłem Terrario Premium Fogger V2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
[media]https://youtu.be/wxEI9fIDBf4[/media]

Admini - w przeglądarce w fonie nie ma opcji na normalne dodanie filmu a bbcode jak widać nie śmiga (kod „youtube” też nie łapie). Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:


Kamil:
Kod:
[video=youtube]URL[/video]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości