Odpowiedz 
[345] Pantanal
05-02-2020, 11:30 AM
RE: [345] Pantanal
Trzecie zdjęcie jak kadr z Dagobah Wink Piękna sprawa, zwłaszcza w kontraście z syfkiem w wodnej części.

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2020, 02:39 AM
Świetne. Poproszę więcej fotek części podwodnej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2020, 13:26 PM
Zapraszam do śledzenia mojej nowej strony. Nowe informacje będą sukcesywnie dodawane, ale już dziś można na niej znaleźć informacje o moich wszystkich aranżacjach, które nadają się do pokazania światu Wink W najbliższym czasie rozbudowywana będzie przede wszystkim sekcja z artykułami. Oczywiście o nowościach będę informował.  Przyjemnego odbioru!

http://www.hazy-biotope.pl
18-02-2020, 12:24 PM
Zdecydowanie PRZEROST formy nadwodnej nad treścią podwodną!
Świetnie wygląda, tylko szkoda, że wody tak mało musi być.
18-02-2020, 12:47 PM
Wody musi być tyle, bo baniak stoi w takim miejscu, że mam niewiele miejsca nad nim (za mało by skrzydłokwiaty mogły spokojnie rosnąć). Nie zakładałem nigdy wcześniej części nadwodnej, zresztą i tak dość sporo zajmuję tym szkłem miejsca w moim mieszkaniu (żona twierdzi, że dużo za dużo Big Grin )

Moje plany zakładają zmiany w tym szkle, ale na bank zostanie część nadwodna, tylko nieco inaczej ją zagospodaruję.

Wszystko w swoim czasie (ale w tym roku) Smile
25-03-2020, 22:32 PM
Czas odkopać żeby za bardzo się w swój projekt nie zagłębił Wink

[Obrazek: diyWI0o.jpg]
26-03-2020, 09:59 AM
Póki co nic się w szkle nie zmieniło spektakularnie, więc nie ma aktualizacji. Wink 

Plany nadal są, ale czekam na rozwiązanie wszystkich okoliczności, które mają na te plany wpływ. Powinienem w kwietniu wiedzieć więcej i wtedy zacząć działać Wink
02-05-2020, 19:34 PM
(26-03-2020 09:59 AM)fazi_poz napisał(a):  Plany nadal są, ale czekam na rozwiązanie wszystkich okoliczności, które mają na te plany wpływ. Powinienem w kwietniu wiedzieć więcej i wtedy zacząć działać Wink

Kwiecień minąłHaha. Jak tam Twoje plany. Powiem szczerze,że czekam z niecierpliwością co teraz nam pokarzesz bo dla mnie to najpiękniejsze akwarium jakie widziałem na forum.
02-05-2020, 20:23 PM
Też jestem ciekaw zmian bo ten baniak to inspiracja dla powoli ruszającego mojego pociąguSmile

112 l Pelvicachromis Taeniatus Nigeria Red 1+1  + towarzyszące
04-05-2020, 11:21 AM
Jeszcze trochę Panowie.

Mam już prawie wszystko skompletowane do zmian, ale to prawie, jak zawsze, robi różnicę. Wink 

Jak tylko się uporam z tematem to się na bank pochwalę. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe