• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [345] Pantanal

To baniak masz odkryty? Niezłe musi być parowanie Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak, baniak mam odkryty. Paruje mi około 10 litrów tygodniowo. W chacie mam wilgotność między 40 a 60% więc bardzo ok Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dokładnie. Raz pozwoliłem puścić pęd poza akwarium i bez problemu miał 1m długości.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Aktualka.


Pierwsze foto z pełnym światłem, drugie foto jedynie z modułami LED (bez Leddy tube i Leddy smart)


   

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja jak u siebie próbowałem różne światła to leddy smart mi się najbardziej podobały. Efekt słoneczny genialny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jaki masz skład roślin? Tak jaki podałeś na początku czy coś się zmieniło?
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Echinodorus tenellus, Echinodorus angustifolius, Hydrocotyle leucocephala i Eichhornia crassipes
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Aktualnie jest tak. Pozbyłem się Hiacynta (zostawiłem sobie tylko w pracy) - więcej światła dociera do dna.


   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nadal pierwsza klasa, a nawet wydaje mi się, że jest lepiej. A czy większa ilość światła wpłynęła na zachowanie ryb?
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Hiacynta usunąłem wczoraj, a jak wszyscy wiemy w akwarystyce na efekty działań trzeba poczekać Wink
Nadal jest wiele miejsc ciemnych w tym szkle, więc kompletnej rewolucji zwierzaki nie mają. 
Póki co jedyna zmiana to bardziej ruchliwe C. sterbai, które widywałem jedynie jak sypnąłem papu - resztę czasu siedziały w cieniu. Trifki tak jak zawsze - samiec alfa patroluje teren, czasem konkurentów pogoni; samiczki przemykają przy dnie. Bystrzyki zachowują się jak zwykle, czyli rozproszone po całym zbiorniku i tylko jak pojawiło się jedzenie to zbiły się w grupę i trochę popływały razem. 
Za jakiś czas będzie można powiedzieć czy zmiana miała jakiś większy wpływ, póki co jest podobnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości