• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Polska]Zachodnia Afryka (Gwinea)

#1
Witam,

przypominam, że niedawno zostały sprowadzone wyjątkowe ryby Smile. Większość z wymienionych gatunków pierwszy raz była importowana do Polski, a jeżeli weźmiemy pod uwagę import bezpośredni to pierwszy Smile. Ryby są po badaniach pod kątem bakterii i pasożytów w instytucie chorób ryb w Puławach - także daję 100% gwarancję, że zwierzaki są zdrowe. Nie zostało ich już wiele. Pelvicachromis humilis wyprzedany całkowicie. Reszty po kilka par. W razie zainteresowania proszę o kontakt (pw bądź formularz kontaktowy ze strony www.hassar.eu). Jesteśmy niewielką firmą także na drugi taki import będzie trzeba na pewno trochę poczekać
(Gwinea jednak jest zdeczka ciężkim krajem do importu).

Dostępne gatunki to:
Pelvicachromis signatus FRIA (Gwinea)
Pelvicachromis rubrolabiatus KINDIA KOLENTE (Gwinea)
Pelvicachromis roloffi KINDIA KOLENTE (Gwinea)
Byly jeszcze pelvicachromis humilis ale juz sprzedane.
Enigmatochromis lucanusi FRIA (Gwinea)
Gobiocichla wonderi (Gwinea).

Ponieważ ryby w Kamerunie są już łapane i przydałoby się pozwalniać baniaczki to zaznaczam iż zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Wink, zwłaszcza jeżeli odniosę wrażenie, że mam do czynienia z pasjonatem Smile.

Pozdrawiam,
www.hassar.eu


www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Hej,

przez nastepne dwa tygodnie od godziny 24:00 (czyli za jakies 6 minut) obowiazuje u nas Black Friday! Ceny wszystkich pozycji w ofercie obnizone zostaja o 35%. Hmm no dobra, nie ma ryb duzo wiec jak sie skoncza to oferta tez przestaje byc aktualna Wink. Doskonala okazja na rozpoczecie przygody z czyms zupelnie nowym i niespotykanym na rynku, a zapewniam, ze nie ma to jak dreszczyk emocji towarzyszacy uczuciu, ze jest sie jednym z nielicznych, ktorzy wlasnie ogladaja tarlo danego gatunku Smile.

www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Hej,

wszystkim zainteresowanym z Warszawy i okolic przypominam iz w czwartek (za dwa dni) bedzie mozliwosc odbioru osobistego ryb w Warszawie (czyli wysylka gratis).
www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości