• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: kolega Tuptuś

#21
To ze lubie pisać na forum tym czy innym to taka moja natura. Nie piszę o hodowli roślin bo nie umiem ich utrzymać a najlepiej mi rosną glony Wink
Za to kocham drapieżniki i w tą stronę idzie moje bagienko. Jeśli w czymś doradzam to pisze że mam lub miałem tak i ta a jeśli nie mialem to zaznaczam że uważam lub IMO itp.
 
Podziękowania złożone przez:
#22
Halo Policja? Bo Tuptuś kręci nosem i nie pokazał mi akwarium.

Zgłoszenie przyjęte. Niebawem funkcjonariusze przyjadą z aparatem i udokumentują poczynania Tuptusia. Pomierzą zbiornik i wyślą do ekspertyzy.

Jeżeli Tuptuś dobrowolnie nie wpuści policjantów do domu to zostanie zgłoszone skierowanie do prokuratury celem uzyskania nakazu sądowego. 

Jesteś skończony Tuptuś. Wyda się wszystko Big Grin.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Podziękowania złożone przez:
#23
(18-04-2016, 17:40 PM)Pley napisał(a): Halo Policja? Bo Tuptuś kręci nosem i nie pokazał mi akwarium.

Zgłoszenie przyjęte. Niebawem funkcjonariusze przyjadą z aparatem i udokumentują poczynania Tuptusia. Pomierzą zbiornik i wyślą do ekspertyzy.

Jeżeli Tuptuś dobrowolnie nie wpuści policjantów do domu to zostanie zgłoszone skierowanie do prokuratury celem uzyskania nakazu sądowego. 

Jesteś skończony Tuptuś. Wyda się wszystko Big Grin.

Panowie koniec kopania leżącego, dajcie już spokójWink
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#24
(17-04-2016, 22:33 PM)piotrK napisał(a):
(17-04-2016, 22:26 PM)sbc napisał(a): Po co jakieś sądy? Od razu go do warty z kamieniem u szyji wrzucić Big Grin
Sąd 24-godzinny? W dzisiejszych czasach to o wiele za długo, nie ma czasu! Ale jakaś mała komisyjka śledcza - oczywiście już po wymierzeniu kary - nie zaszkodzi...

Big Grin

Jak autor ogłoszenia prosi o zamknięcie, to zamykam, nie patrzę na to co się dzieje w wątku. Możecie sobie panowie wyjaśnić czemu nie pokazujecie/pokazujecie akwaria na forum ale na PW.
ja sygnalizuję już trzeci raz zamknięcie wątku i dupa.Jak mamy się tu traktować poważnie to się traktujmy,widzę jednak że są równi i równiejsi a jak chcecie sobie robić jaja tu do ostatniego wpisu od Play to sobie róbcie w końcu to Wasze podwórko.Bocje,jesiotry śmichy chichy,szkoda gadać.
 
Podziękowania złożone przez:
#25
Najnowsze info !
Pracownicy komendy przekazali sprawę do zespołu Antoniego M. Rotfl
 
Podziękowania złożone przez:
#26
Ktoś pierdzieli głupoty,pisze bzdury ale kącik wzajemnej adoracji trwa....ja już nigdy więcej nic nie napiszę na tym forum,bo to jedna wielka kpina.Jeden z moderatorów pisze głupoty o jakimś tam akwarium z jakimiś tam rybami.Chce dokupić do ameryki południowej bocje lub jesiotra(post usunięty) bo łamie standarty,inny go popiera,masakra.W innych przypadkach jakiekolwiek odstępstwa są karane prawie linczem,o co tu chodzi .To moja ostatnia wypowiedź na tym forum...powodzenia
 
Podziękowania złożone przez:
#27
Na życzenie autora wątku "ZAMYKAM"

Z pozdrowieniami Łojciec Wink
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości