• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: kolega Tuptuś

#11
i jak wyobrażacie sobie zainstalowanie sumpa 300l w tę szafkę ze zdjęcia?
 
Podziękowania złożone przez:
#12
Ja również uważam,że każdy taki temat powinien być poważnie traktowany nie mniej uważam,że na dany moment nie należy nikogo oceniać.
 
Podziękowania złożone przez:
#13
Baniak widmo niczym yeti i inteligentna blondynka Wink
Jesteście niesamowici! Kto był i widział ten wie, nie każdy musi zamoczyć palec w sumpie żeby uwierzyć. A akwarium buduje dla siebie, dla bliskich i wszystkich którzy odwiedzają mój dom, nie potrzebuje poklasku nieznanych mi ludzi z sieci.
 
Podziękowania złożone przez:
#14
I tego się spodziewałem.Nie wypowiadaj się nigdy na żadnym forum odnośnie moich wypowiedzi,bo Cię nie znam.Temat do zamknięcia.
 
Podziękowania złożone przez:
#15
Dziwi mnie Twoje zachowanie, śledzisz każdą osobę i zmuszasz do dokumentowania jej poczynań? To nie kartoteka policyjna tylko forum na którym każdy pisze to co chce napisać, nikt do niczego poza przestrzeganiem regulaminu zmusić nie może. Jeśli takbardzo zalezy Cina naocznym utwierdzeniu się że zbiornik istnieje zapraszam do siebie w każdy weeken, dostaniesz miarkę, udostępnię pudełka fabryczne sprzętu itp. A jak już skończysz część śleddzą usiądziemy do stołu i porozmawiamy posilając się dopingiem Big Grin
Pozdrawiam i życzę mniej stresu.
Niedobry Tuptuś Wink

PS
(17-04-2016, 22:24 PM)ForestDaemon napisał(a): Ale czad... Tuptuś doczekał się własnego wątku na Forum. Niektórzy to są w czepku urodzeni Big Grin Ja proponuję jakiś sąd koleżeński a później w staropolskim zwyczaju - kamienowanko. Bo nie dosyć że nie chce pokazać swojego akwarium to jeszcze się głupkowato uśmiecha Big Grin
Taaa...i w dodatku filozuje i udaje że się zna! Pewnie nawet gupika w życiu w ręku nie miał a to akwarium to tak naprawdę fototapet!  Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
#16
tyle że ja z Wojtkiem się nie kłócę, poprostu jak dziewica wymijam zalotników i odmawiam pokazania nagich faktów Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
#17
Ano nie ty jeden, jak będzie co pokazać to coś naskrobię, tymczasem kompletuję wszystko.
Do miłego.
 
Podziękowania złożone przez:
#18
Tuptuś a nie prościej żeby niedowiarki popatrzyli na pawilonie. pl
 
Podziękowania złożone przez:
#19
I popsułeś całą zabawę Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#20
W celu wyjaśnienia.Po pierwsze podpinałem się pod inne tematy i nigdy nie doczekałem się odpowiedzi.Po drugie jeżeli ja komuś coś piszę,czy podpowiadam to piszę z własnych doświadczeń lub wyraźnie piszę,że gdzieś słyszałem lub czytałem,natomiast kolega zawsze pisze,bo u mnie jest tak,lub typu ja mam sump i tylko sump,bo moje cichle to tak itd.Denerwuje mnie taka postawa.Traktujmy się wszyscy poważnie.To forum jest naprawdę profesjonalne i można tu znaleźć  informacje,o które ciężko w necie kub wymagałyby długich poszukiwań.Jeżeli ktoś pisze,że ma taki czy inny baniak i ma w nim pewne rozwiązania,to zakładam,że tak ma i inni,którzy sugerują się jego opinią z pewnością też tak zakładają.Tak samo przy hodowli ryb.Po co szpanować akwarium i rybami,których się np. nie ma.Przecież to nie wielkość zbiornika czyni lepszego lub gorszego akwarystę.Nikogo nie śledzę ani na tym ani na innym forum.Kolega jednak jest tak aktywny i ma tyle do powiedzenia,że nie sposób nie wiedzieć o jego zbiorniku i jego rybach.Nie chcę tu wyjść na jakiegoś ubeka i nie miałem zatargu z Tuptusiem ani na tym ani na innym forum.Chciałem tylko wreszcie zobaczyć ten słynny zbiornik lub wyjaśnić jego ewentualny brak.Przecież dzisiaj mają tam pływać altifronsy,reszta elity pływa od dawna.Dalej będę traktował każdego forumowicza poważnie i podchodził z ufnością do jego opinii i rad.Nie chcę dalej się tu rozpisywać,mam nadzieję,że mnie dobrze zrozumiecie.Koledze Tuptusiowi szczerze życzę samych sukcesów w dziedzinie akwarystyki i jeszcze większych zbiorników.Koniec waśni i ręka na zgodę,bo aż się sam zdenerwowałem.Koniec tematu!
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości