• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: kolega Tuptuś

#1
Chodzi mi konkretnie o ten nick,kolega jest bardzo aktywny nie tylko na tym forum,często doradza i krytykuje.Podaje,że ma akwarium 1400l w nim cichle,płaszczki altifronsy i wiele innych ryb.Dzisiaj w dziale giełda po raz kolejny poprosiłem o prezentacje swojego zbiornika w odpowiednim dziale i po jego wymijającej odpowiedzi typu głupkowate usmieszki temat natychmiast został zamknięty.Czytałem już ok rok temu,że jakupił cichle i ma je w zbiorniku 450l do dzisiaj nie pokazał nowego baniaczka a cichle pisze,że są cały czas młodziutkie i małe.O co tu chodzi,czy kolega jest jakimś moderatorem,czy jest pod szczególną ochroną.Prosiłem go na innym forum Arowana.pl gdzie bardzo zabiera głos i krytykuje i doradza o prezantację i nigdy nie widziałem żadnej fotki.Moje pytanie w związku z dzisiejszym błyskawicznym zamknięciem wątku jest proste,czy ktoś widział jego zbiornik i kiedy kolega Tuptuś pokaże swoje szkło.Cały czas się miga a dzisiejsza blokada dalszej dyskusji jest co najmniej dziwna i proszę mi nie pisać,że to nie ten dział do takiej dyskusji(chodzi mi o giełdę),bo były tam inne odbiegające od tematu dyskusje i nigdy nie były blokowane.Tuptuś moim zdaniem to Ty nie masz tego zbiornika i ściemniasz..
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Może Rademenes u niego był?Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#3
W sumie to nie wiem dlaczego piszę w tym temacie ale poczułem się zagrożony - również nie pokazałem nigdy zdjęć mojego akwarium Tongue

http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=4...#pid105269
Chyba nie wygląda na 450 litrów ?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Po co jakieś sądy? Od razu go do warty z kamieniem u szyji wrzucić Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
#5
(17-04-2016, 22:26 PM)sbc napisał(a): Po co jakieś sądy? Od razu go do warty z kamieniem u szyji wrzucić Big Grin
Sąd 24-godzinny? W dzisiejszych czasach to o wiele za długo, nie ma czasu! Ale jakaś mała komisyjka śledcza - oczywiście już po wymierzeniu kary - nie zaszkodzi...

Big Grin

Jak autor ogłoszenia prosi o zamknięcie, to zamykam, nie patrzę na to co się dzieje w wątku. Możecie sobie panowie wyjaśnić czemu nie pokazujecie/pokazujecie akwaria na forum ale na PW.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#6
może się palnąłem z tym 450l ale to na pewno nie ma 1400l to jest 720 tka moim zdaniem i cały czas czekam na fotki Tuptusia z 1400l i sumpem i z całą obsadą.
 
Podziękowania złożone przez:
#7
Skąd Ty możesz wiedzieć co kto ma, a czego nie? Litości....
 
Podziękowania złożone przez:
#8
[Obrazek: 3G7PBFL.gif]
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja nie życzę sobie zamykania tego tematu,mam prawo do wyrażania swojej opinii na forum.Widzę,że temat próbuje być zbagatelizowany,myślałem że mam do czynienia z poważnymi ludźmi i proponuję poczekać aż odniesie się do sprawy zainteresowany,tzn pokaże fotki.
 
Podziękowania złożone przez:
#10
Ktoś ma numer do Kryśka Rutkowskiego ?
Tylko bez uśmieszków proszę Tongue

A tak na serio to myślę że tuptuś objawi się ze swoimi szkiełkami wypełnionymi wodą (!) i rybami jak wszystko będzię dopięte na ostatni guzik
d-_-b
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości