• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: guianacara... tylko jaka?

#1
Nie będę pisał jak były podpisane, żeby Was nie nakierować. Maluchy mają ok 2cm, osobniki bez czarnych kropek są nieco większe ale jakiś ciemniejszy pas na ich ciele da się zauważyć. Nie wiem, czy w ogóle przy takiej wielkości ryb da się coś ocenić. Kiepskie fotki też raczej nie pomogą ale chciałem wstawić coś na szybko.


Załączone pliki Miniatury
                       
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ja bym powiedzial ze guianacara geayi ale nie jestem ekspertem jesli chodzi o gujanki. Ile ich masz i gdzie je upolowales ?
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
No to byłoby fajnie bo tak były podpisane Wink a dorwałem je w... majstrze w Rzeszowie. Jak tam jeszcze będą to dokupie kolejne trzy bo wziąłem tylko tyle :/
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dla mnie to G.stergiosi ale to jeszcze smrody. Napisz do Arsika on ma do jajka G.stergiosi, geayi oraz owroewefi. Wiec bedzie wiedzial jak 2 cm szkraby wygladaja danego gatunku.
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
To ty skubańcu mi je zasunąłeś. Tongue Nic taka obsługa w sklepie, można sobie rezerwować ryby a i tak ktoś je kupi. :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jak je brałem to jeszcze coś zostawiłem. Już ich nie ma? :/ lipa bo jestem że stalowej i chciałem je dokupić jak będę przejazdem Sad
Obsługa się chyba powoli wyrabia bo i ryby wyglądają coraz lepiej. Największy baniak robi wrażenie Wink
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
A tego bym nie powiedział, raczej ryby przyjeżdżają częściej i z tąd takie złudzenie. Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Mój znajomy rozwozi do ich sklepów towar czasami,podobno obsługa niezbyt pojętna.Szczególnie w sprawie gryzoni..
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Oj nie tylko, przynajmniej u nas w Rzeszowie. Sad Ale cóż w głównej mierze to sklep budowlany a zoologia jest tylko większym lub mniejszym dodatkiem więc co tu się dziwić, pozatym nie ma nacisku z góry na wykfalifikowaną kadrę ale są na oszczędności tylko rzadko im to wychodzi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Minęło przeszło pół roku, ryby urosły, dobrała się parka, a ja dalej nie jestem pewien co to u mnie pływa Wink
Samiec nie ma w ogóle czarnego prążka ale czy to przypadkiem nie jest jakaś wada genetyczna? Z samicą mam problem bo co jakiś czas pokazuje jej się biała plama na głowie. Może to być dziurawica?


Załączone pliki Miniatury
               
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości