• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: magnetyzer akwariowy

#11
To co niektórzy porobili doktoraty, profesury na polu magnetycznym i teraz Ty twierdzisz, że to magia i tarot??? Ojeju jak im powiem to się załamią...;-)
Ale może warto przeczytać:


I pewnie jeszcze wiele, wiele się znajdzie ;-)
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
No cos w tym magnetyzerze jest.Inaczej by tego nie wymyslili!!!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(15-11-2011, 10:58 AM)pietia77 napisał(a): No cos w tym magnetyzerze jest.Inaczej by tego nie wymyslili!!!

Stwierdzenie świadczące o tym, że ludzie zachowują się jak barany - idą za innymi nie zastanawiając się po co. Np. Rzymianie też namiętnie stosowali ołowiane rury wodociągowe - no bo przecież tylu innych Rzymian stosowało więc musiały być dobre! Doktorat? Ludzie się doktoryzują na przeróżnych pracach, czasem totalnie absurdalnych i bezużytecznych.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(15-11-2011, 10:26 AM)arsik napisał(a): To co niektórzy porobili doktoraty, profesury na polu magnetycznym i teraz Ty twierdzisz, że to magia i tarot??? Ojeju jak im powiem to się załamią...;-)
Ale może warto przeczytać:


I pewnie jeszcze wiele, wiele się znajdzie ;-)
Magia i tarot w odniesieniu do działania na wodę. A nie wpływ na organizmy żywe. Big Grin
No chyba, że ktoś chce ryby przez magnetyzer przepuścić, to wtedy podziała. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Coś w tym UFO też musi być, inaczej by tego nie wymyślili!
I jest - pieniądz. I to niemały.
A skrzaty, strzygi, syreny...

A wszystko dlatego, że niektórzy wierzą w magię i kosmitów. A inni (arsik, patrz mi uważnie na usta, bo znowu pokręcisz) traktują tajemnicze pole magnetyczne jak magiczne panaceum na kłopoty.
Nigdzie nikt nie zaprzecza istnieniu pola magnetycznego (kompas, elektromagnesy), tylko jego rzekomemu działaniu na wodę.

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(15-11-2011, 17:00 PM)Ruki napisał(a): Magia i tarot w odniesieniu do działania na wodę. A nie wpływ na organizmy żywe. Big Grin
No chyba, że ktoś chce ryby przez magnetyzer przepuścić, to wtedy podziała. Big Grin

Podałem to w wielkim skrócie myślowym. Pracowałem po sąsiedzku, nieco widziałem i nie chcę rozpisywać się więcej o tym.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Trzeba powołać specjalną komisję śledczą która ustali jaki wpływ mają magnetyzery na wodę, ryby i czy czasem nie były użyte pod smoleńskiem...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości