• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:)

#71
Czekam na te piosenkę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Witam kolejny przegląd Arlekinów za mną. Ja jak co roku w podwójnej roli. Pierwsza to duże wyróżnienie i zaufanie od Fundacji bo byłem prowadzącym. Z czego ogromnie się cieszę. Druga to występ zespołu Forest Boys. Z występu jestem bardzo zadowolony i występ był bardzo udany. Zaśpiewaliśmy 3 piosenki. Wrzucam link do opisu i zdjęć z naszej strony fundacyjnej: https://www.facebook.com/media/set/?set=...3Natomiast w  niedziele zająłem 1 miejsce  w konkursie modeli kartonowych. W kategorii żaglowce. Tatakuby to podaj meila to wyślę bo tu się chyba nie da mp3 dać.
A to tekst piosenki:
Wstep: Cieszę się Martynko, że poznałem ciebie. To coś wyjątkowego co ostatnio mnie spotkało. Martynko chcę powiedzieć ci, że ta piosenka jest dla ciebie, bo polubiłem bardzo cię. 
Ref. Martynka z Lędzin łooo ta którą lubię jeee, to ona daje mi nadzieje na piękne chwile bo tego chcę. 
1 zw: Poznałem cię w Oświęcimiu łooo uśmiechałaś pięknie się jeee nie wiedziałem w tedy, że, że polubię bardzo cię uwierz mi Martynko mi. 
Ref. Martynka z Lędzin łooo jest taka piękna jeee gdy ją poznaje coraz lepiej to bardzo chcę być z nią wiem to.
Ref. Martynka z Lędzin łooo jest wyjątkowa jeee i same dobre piękne chwile napisze nam życie wierzę w to. 
2 zw: Spotykamy czasem się łooo i tak bardzo fajnie jest jeee gdy poznaję lepiej cie łooo to chce bardzo z tobą być spotykać się poznawać się. 
ref. tak jak po 1 zw. 
zakończenie: Śpiewam Martynko łooo tobie piosenkę jeee czy ty Martynko wierzysz w te słowa, co tobie dziś śpiewam. Chcę dziś Martynko łooo o coś cię spytać jeee czy ty chcesz tego, czy chcesz zemną się spotykać bo tego chcę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
Witam byłem ostatnio na pikniku muzycznym  w Trzebini. Oto link do filmików z moim występem, może ktoś będzie chciał obejrzeć : 
. Pozdrawiam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
Dawid tylko czekać na propozycję Polsatu abyś poprowadził jakąś imprezę muzyczną Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
Dzięki może się zgłoszą Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
Witam kilka nowych sukcesów. Ostatnio mało czasu miałem, bo duży remont kuchni. A oto te sukcesy linki są do opisu i fotek na FB: 
Pierwszy to brałem udział w rajdzie, pikniku rowerowym: 
.
Drugi sukces to byliśmy na zawodach sportowychw Pszczynie dla osób niepełnosprawnych: 
.
Trzeci sukces to zająłem 1 miejsce w konkursie modelarskim w Przeciszowie: 

Pozdrawiam  Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
Graty, zwłaszcza konkursu modelarskiego Smile Który model twój?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
Mój model to jak zobaczysz statek podpisany Santa Leokadia. To mój na następnym zdjęciu na pokładzie z figurkami Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
Świetny. Sam się bawię ale z modelami plastikowymi. Powrót po długiej przerwie do modelarstwa. Trochę tylko czasu brakuje na dłubanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#80
(20-09-2017, 18:57 PM)DawidK napisał(a): Mój model to jak zobaczysz statek podpisany Santa Leokadia. To mój na następnym zdjęciu na pokładzie z figurkami Smile
Super robota Okok

@Cichy mnie też kusi powrót Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości