• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:)

#61
Natura jest kobietą Tongue Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
Wszystkie tornada i tajfuny to też kobiety. Są porywcze, wilgotne, fascynujące a po chwili ... nie masz auta i domu :-)
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Popieram macie racje. Ja też odkryłem dużo pięknych miejsc z moich okolic. A z jazdą rowerem i kobietami trzeba uważać. Ostatnio ładna rowerzystka przejeżdżała, jak się do mnie uśmiechnęła to się zapatrzyłem i omal w krzaki nie wpadłem, ale miała ubaw Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Hej w niedziele mieliśmy koncert w Krzeszowicach. Impreza bardzo udana, fajnie zorganizowana i dużo atrakcji. Natomiast zespół Forest Boys zaliczył najlepszy występ w karierze. Pierwszy raz zaliczyliśmy pełny koncert, graliśmy ponad 30 min. I zaśpiewaliśmy aż 7 piosenek, co jest naszym rekordem. Zaśpiewaliśmy też autorski utwór. Dużym wyróżnieniem dla nas było to, że po koncercie sam Paweł Kukiz podszedł i nam pogratulował występu. Zrobiliśmy sobie tez fotkę. Jestem bardzo zadowolony, że tak się muzyczna kariera rozwija. Obyśmy mieli jeszcze więcej tak super udanych koncertów. link do opisu i fotek:
Wczoraj byliśmy na zawodach pływackich w Chrzanowie, na XV mitingu pływackim"Cabańska Fala" im. Krzysztofa Brzęczka . Poszło nam bardzo dobrze. Ja w swojej grupie miałem 3 miejsce, a kolega w swojej grupie 1 miejsce. Z innych placówek tez mieli dobre wyniki. Jeszcze w listopadzie czekają nas zawody w Dąbrowie Górniczej i Turniej tańca w Krakowie. Link do opisu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...984&type=3
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
A ja się pytam gdzie jakiś link YouTuba żeby zobaczyć was w akcji?
Gratki za udany koncert i za osiągnięcia w pływaniu.
Jak to powiedział kiedyś Kuba Wojewódzki - "mam kilka tysiecy płyt w domu ... I brakuje mi tylko jednej ... Wiesz jakiej? Twojej" Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Dawid, gratuluję. Podejrzewam, że dla wielu użytkowników tego forum jesteś wyrzutem sumienia. Dla mnie na pewno Smile.
Zawsze imponowali mi ludzie, którzy potrafili realizować się na wielu polach aktywności. Powodzenia i dużo samozaparcia w realizacji celów.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Już  wrzucam linka na fb z naszego występu, na rynku w Oświęcimiu. Występowaliśmy na pikniku organizacji pozarządowych z naszego powiatu. Sorki za jakość czasem szumi, nagrywane zwykłą komórką: 
 :usmiech:
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
(28-10-2016, 16:04 PM)DawidK napisał(a): Już  wrzucam linka na fb z naszego występu, na rynku w Oświęcimiu. Występowaliśmy na pikniku organizacji pozarządowych z naszego powiatu. Sorki za jakość czasem szumi, nagrywane zwykłą komórką: 
 :usmiech:

Ciekawy występ, szkoda że taka jakość Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
No szkoda jak będę miał lepszej jakości to wrzucę. A i w środę teraz będziemy mieć przegląd osób niepełnosprawnych arlekiny. Będę prowadzącym i będziemy śpiewać. Teraz zrobiłem piosenkę, dla dziewczyny która bardzo mi się podoba. Chciałbym ją zaskoczyć i jej zaśpiewać tą piosenkę i zadedykować. Może się uda i spełnię swoje marzenie o uczuciu i miłości. Jakby ktoś chciał mogę zaprezentować pokazać, każda opinia się przyda jak mi wyszło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Jezeli masz tylko chec to w dziale "poza akwarystycznie" mozesz zaprezentowac tekst piosenki Smile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości