• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:)

#31
O to fajnie ja biegać tez staram się 4 razy w  tygodniu do 10. km i zazwyczaj trenuje tak: 
Pon. do 10km plus zazwyczaj 5 szybszych przebieżek czasem więcej
wt. do 10 km.
śr. regeneracja, odpoczynek od biegania, jak pogoda na polu to idę średnio na godz. na siłownie co niedaleko domu na polu jest
czw. do 10km
pt. na zmianę w jednym tygodniu interwały gdzieś 150m  sprint i wolno powrót tak zazwyczaj 5 razy czasem więcej, a w drugim tygodniu skipy czyli to samo jak sprinty ale pod górkę
sobota, niedziela rower. A i jeszcze staram się 3 razy w tygodniu poćwiczyć w domu około 30min. ogólnorozwojówki na wzmocnienie ogólnie ciała, typu: pompki, brzuszki, przysiady itp.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(31-03-2016, 23:44 PM)DawidK napisał(a): O to fajnie ja biegać tez staram się 4 razy w  tygodniu do 10. km i zazwyczaj trenuje tak: 
Pon. do 10km plus zazwyczaj 5 szybszych przebieżek czasem więcej
wt. do 10 km.
śr. regeneracja, odpoczynek od biegania, jak pogoda na polu to idę średnio na godz. na siłownie co niedaleko domu na polu jest
czw. do 10km
pt. na zmianę w jednym tygodniu interwały gdzieś 150m  sprint i wolno powrót tak zazwyczaj 5 razy czasem więcej, a w drugim tygodniu skipy czyli to samo jak sprinty ale pod górkę
sobota, niedziela rower. A i jeszcze staram się 3 razy w tygodniu poćwiczyć w domu około 30min. ogólnorozwojówki na wzmocnienie ogólnie ciała, typu: pompki, brzuszki, przysiady itp.
to faktycznie jesteś fit. Następnym razem jak ktoś będzie coś mówił na Twój temat niepochlebnego to zaproś cwaniaka na rower albo na przebieżkę na bank zmięknie twardziel.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Ja najczęściej uskuteczniam szybkie sprinty na krottkie dystanse, najczesciej są to dystanse po pk 100--300 metrów, na czas, jak biegnę do pociągu, autobusu czy innego tramwaju. Najczęściej udaje mi sie dobiec na czas. Bez zadyszki ;-)
Czy to tez sie liczy? ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
DawidK, dałeś mi mocnego, energetycznego kopa. Do tej pory ociągałem się z powrotem do biegania po zimowej przerwie (wiadomo, niedźwiedzie zimą oszczędzają energię Smile), ale oficjalnie ogłaszam rozpoczęcie sezonu. Dzięki Zacieszacz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(01-04-2016, 09:59 AM)cychlida napisał(a): DawidK, dałeś mi mocnego, energetycznego kopa. Do tej pory ociągałem się z powrotem do biegania po zimowej przerwie (wiadomo, niedźwiedzie zimą oszczędzają energię Smile), ale oficjalnie ogłaszam rozpoczęcie sezonu. Dzięki Zacieszacz

no dobra ja też pisałem o tym co było przed zimą.
Jutro START
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Super jestem pozytywnie zaskoczony, że jesteście moim tematem zainteresowani. W sumie drugie forum akwarystyczne co mi tak dużo pomogło. Vanilka liczy się ciężko takim oczom i uśmiechowi odmówić, wiec zaliczam. Chłopaki fajnie, że zaczęliście. A i napiszcie czasem jak biegacie fajnie się można motywować. A biegam cały rok, w sumie jak dobrze pamiętam najniższa temp. przy której biegałem to jakoś -15C. A na zimę mniej aktywności mam, bo odpada rower więc trochę odpoczywam.  A odkąd zacząłem biegać takie mam wyniki: 294 treningi i km wybieganych 1549,93. Brałem tęż udział w kilku biegach ulicznych. Czasy na razie mam słabe. Moje plany biegowe to, zejść na 5km poniżej 30 min. a na 10km poniżej godziny. A i jako, że czytacie mój temat. Pokaże wam kilka moich obrazów i fotkę z występu muzycznego. Ostatni obraz jest na konkurs pt. Serce za Bugiem, dotyczącym Ukrainy.


Załączone pliki Miniatury
                           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Picasso mógłby sie wiele nauczyć Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Ja mam 1250km na liczniku z tych rejestrowanych, kilka zawodów, a na 5 jestem poniżej 30min i 10 poniżej 1h, ale nieznacznie, więc nie ma się co chwalić.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Widzę, że na tłumy groupies musisz jeszcze poczekać, choć coś tam się wokół sceny kręci Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
No picasso jakby  żył to bym go wziął na nauki. Pablito więc w sumie podobnie mamy. Cychlida tłumy są duże na tym poziomie co występujemy to ludzi zawsze dużo przed sceną. Jako jedyni wpadliśmy na pomysł by zrobić w formie zespołu, prezentujemy też piosenki, przedstawiamy je i mamy kontakt z publicznością. I jako jedyni gdzie występujemy na imprezach czy konkursach dla niepełnosprawnych proszą nas o bis Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości