• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Witam. Moje pasje i sukcesy jako osoby niepełnosprawnej:)

#81
Hej relacja z  zawodów w Pszczynie z finału. Udało nam się wygrać: 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#82
Serdeczne gratulacje Dawid! Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#83
Dawid jakie atrakcje dla nas szykujesz? Bo widze ze masz duzo zainteresowan i spelniasz sie na kilku frontach Smile 
PS 
Jak tam akwarium w fundacji?
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#84
Qbek akwarium szczerze mówiąc fatalnie, pisałem już w opisie akwarium tutaj na forum. 1 raz mam taka sytuacje i nie wiem co się dzieje. Całe akwarium w glonach pokryte szyby, rośliny korzenie itp. Na fundacji już podważają moją wiedzę i mówią, że zaniedbane akwarium, że nie dbam, że rybki się nie rozmnażają. Robię wszystko jak trzeba tak myślę, tzn. Czyszczę regularnie filtr robię podmiany wody. Parametry według testów dobre. A i zaznaczę, że  z rybkami wszystko dobrze. A tak jestem na kilku forach, staram się promować gdzie się da. A z nowych sukcesów byliśmy w tamtym tygodniu w Dąbrowie Górniczej na Paraspartakiadzie. I w biegowym torze przeszkód wygrałem i pokonałem tak ponad 100 osób. A tak chcę wam podziękować, że dalej się interesujecie i tak mili pomocni jesteście Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#85
Video 
Moje drugie duże hobby to rower ? i wszystko co się wokół niego otacza ? pracuję jako mechanik rowerowy w wypożyczalni i jak mogę to pies i tak zwany. Bikejorging .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#86
Eko30 to super Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#87
Kurcze to nie dobrze z tymi glonami...
Sprobuj bardziej opisac sytuacje - jakie to glony itp i jak dasz rafe to wstaw zdjecia. Bedziemy starali ci pomoc i nakierowac na dobre tory Smile
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#88
Qbek pierwszy raz mam taką sytuację, odkąd mam akwaria. Jak również to 1 biotopowe akwarium co mam. Tu już opisywałem i dałem fotki : https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=6882&page=5 . Zerknij całe akwarium we glonach rośliny korzenie itp.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#89
Witam po długiej nieobecności. Różnie u mnie było dużo się działo. Doszła też nowa pasja w której się zakochałem robienie rzeczy z drewna. I niestety mój żółw zdechł. I będę  chciał powrócić do rybek bo za tym tęsknie. Niestety akwarium na fundacji nie przetrwało. Będę zakładał biotop Malawi i będę pytał  w odpowiednim dziale.  Jeszcze raz witam i pozdrawiam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości