• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Paretroplus menarambo

#31
(26-03-2016, 22:06 PM)ForestDaemon napisał(a):
(26-03-2016, 21:08 PM)wet-aqua napisał(a): Jest  cień szansy na sprowadzenie następnych ryb z jednej z hodowli europejskich. Byłoby świetnie jeżeli się uda. Obecne ryby czują się coraz  lepiej, co bardzo mnie cieszy. Jutro mija tydzień od przywiezienia. Trudno mówić o jakimś istotnym przyroście ale są nieco większe i mam wrażenie , że odzyskały trochę masy ciała ( o ile w ich przypadku można mówić o masie).Rozśmieszają mnie ich oczy ,które robią wrażenie jakby wszystko widziały. Dzisiaj zamówiłem akwarium o wymiarach 200x70x60 .

To świetna wiadomość. Z tego co widziałem na FB to są bardzo ruchliwe. Wręcz hiperkinetyczne Big Grin  Nie widziałem chyba wcześniej żadnego narybku pielęgnic z takim ADHD

Dla wszystkich niecierpliwych wrzucam film Jimma Cumminga z jego maluchami Big Grin

Tak jak na filmie Jima. .Nie są takie żółte. W akwarium z podłożem, jak się trochę uspokoją widać inne zachowania niż ciągłe zwariowane  " bieganie".
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Faktycznie zrobić im zdjęcie to raczej mało prawdopodobne, nawet na filmie trudno skupić się na pojedynczej rybie Smile
Kondycyjnie prezentują się bardzo dobrze więc chyba już zdołałeś je "wyprostować".

Dobrze trafiły!!!
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Ale szatany Smile. Bardzo mi się podobają- przypominają mi morskie ryby Big Grin
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Tak, jest zdecydowanie lepiej z ich zdrowiem. Bywa też ,że jakieś nowe problemy wynikają w 2 lub 3 tygodniu po przeniesieniu do nowego miejsca .Później powinno być już łatwiej. Teraz  budowa kolejnego zbiornika i wiele pracy.
Mam taką propozycję aby stworzyć grupę ,która jest zainteresowana utrzymywaniem ginących gatunków z Madagaskaru. Da nam  to większe możliwości działania a dodatkowo możliwość racjonalnej wymiany materiału hodowlanego. Zostawiam to do Waszej decyzji.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Jak dla mnie to bardzo ciekawa propozycja!Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Moje zdanie już znasz Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Poczytajcie o C.A.R.E.S. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(27-03-2016, 21:04 PM)Ruki napisał(a): Poczytajcie o C.A.R.E.S. Smile
Czytałem, rozmawiałem też z ludźmi z USA i Kanady. Dziękuje za cenna uwagę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40

Coś od Jima Cummigs'a ,w miarę nowe na zachętę dla tych którzy interesują się tematem. Autor filmu Jim Cumming.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości