• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cobitis taenia w akwarium ?

#11
Nie wiem co to za "typo" ale wątpie by osoba z tytułem profesora w pracy naukowej fundowała czytelnikowi kłam. :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
https://www.facebook.com/groups/64384169...3172985769 masz Smile

gosciu je ma w 27-30 stopni
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
A to są kozy? Bo nie mogę zobaczyć linka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Szkoda dyskusji, ścisła ochrona gatunkowa to ścisła ochrona gatunkowa.

"...Polega ona na ochronie wszystkich osobników danego gatunku, miejsca ich stałego przebywania, wprowadzaniu zakazu handlu nimi, płoszenia, przenoszenia, trzymania w niewoli, niszczenia gniazd i lęgowisk. Ochrona gatunkowa w Polsce realizowana jest na podstawie ustawy o ochronie przyrody z 16 października 1991 r., Dz.U. 114, do której wydano przepisy wykonawcze: Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 11 września 2001 r. (w sprawie określenia listy gatunków roślin rodzimych dziko występujących objętych ochroną gatunkową ścisłą i częściową oraz zakazów właściwych dla tych gatunków i odstępstw od tych zakazów, Dz.U. Nr 1067), Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 26 września 2001 r. (w sprawie określenia listy gatunków zwierząt rodzimych dziko występujących objętych ochroną gatunkową ścisłą i częściową oraz zakazów właściwych dla tych gatunków i odstępstw od tych zakazów, Dz.U. Nr 130, poz. 1456) - (p.z. 2). ..."
pozdrawiam
Marcin!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
hmm tak. w 27-30stopniach

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Ręce opadają Bezradny Wypuść tą rybę i jej nie męcz Angry Piszą Ci ludzie, że pod ochroną, że mieszanie biologii, że choroby... A Ty swoje. I jeszcze się tym "chwalisz" Paluszkiem
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
To nie jest moja ryba, czytaj posty zanim się przyczepisz ... proszę
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(18-03-2016, 18:44 PM)kbmp napisał(a): hmm tak. w 27-30stopniach

...nie napisałeś też, że nie u Ciebie Tongue ...
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Faktycznie koza, jednak na tym zdjęciu nic nie wskazuje na to aby przebywała w takich temperaturach. Druga sprawa, czy termometr jest sprawny i dobrze wskazuje?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości