• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Narybek Rocio octofasciata

#21
Powiem tak, obecnie u mnie w 6 zbiornikach pływa narybek, ewentualnie coś starszego, takiego 2-3 miesięcznego. Większość tych brzdąw karmię właśnie dekapsułowaną. Jednak nie z https://www.akwarystyczny24.pl/artemia-d...-3947.html, bo to jest że tak powiem syf, więcej tam jest "trocin" niż artemii. Polecam dekapsułowaną z Katrinexu, ryby na niej rosły niesamowicie- nawet zrobiłem porównanie na gupikach. W jednym kotniku ryby karmiłem dekapsułowaną od Katrinexu, a w drugim tą z linku- różnica kolosalna. Co do żywej artemii to jeśli masz gdzieś sklep akwarystyczny, który zaopatruje sie co tydzień na giełdzie w Łodzi, to może Ci sprowadzać paczkowana artemie. Nie jest to tania sprawa, bo około 1,5-2 za woreczek, ale ja kupowałem 7-10 woreczków tygodniowo i miałem pierwsze 2 tygodnie z głowy jeśli chodzi o narybek. W jednym zbiorniku mam narybek Amatitlani wraz z rodzicami, gdzie karmie tylko rodziców i narybek w liczbie około 50 sztuk ma juz prawie 1 cm.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
przepraszam za błędy ale po 18h w pracy na nogach jakoś nie bardzo mam potencjał na zwracanie jak piszę. Ja wiem że jest to forum ale nie bądźmy małostkowi. Czasem mam wrażenie że co po niektórzy przykładają większą wagę  do pisowni niż do samej treści zamieszczanej na forum. 
Pozdrawiam z przymrużeniem oka. 
ps. kiedys nauczyciele powiedzieli by o mnie nieuk obecnie mam dysortografie Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Jakbym był małostkowy to by poszedł warn. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości