• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: nietypowy baniak i obsada dla Apisto Cacatuoides

#45
(21-04-2016, 13:33 PM)Ruki napisał(a): Ale czemu się ograniczasz z dostępnością ryb? 200 km to przecież nic, z Wawy pociąg do Ciebie dojedzie bodajże w 4 godziny. Big Grin
bo obawiam się kupowania kota w worku, tak jak MatB pisze o tych z zoologa w Wawie, że bardzo mizerne.
Zrobię naradę rodzinną i pokażę pozostałe Nannostomus, ale moim dzieciakom strasznie podobają się neony szczególnie czerwone, stąd moje ciągłe pytania (bez odpowiedzi) o simulansy.
Rozumiem, że chcecie zachęcać nowych apistolubnych (i nie tylko) do pogłębiania wiedzy, budowy zbiorników biotopowych, zainteresowania technikaliami, itd.
To naprawdę mega pozytywna sprawa. Ja "akwariami" bawiłem się już 20-25 lat temu, ale była to niestety zabawa. Nie można mówić o akwarystyce.
Teraz po kilkunastu latach wróciłem do tematu i chciałem zająć się tym zgodnie ze sztuką. Za nim trafiłem do Was sporo się naczytałem, nauczyłem, skorygowałem stare przyzwyczajenia dzięki temu mam poczucie. że spełniam "minimalny próg wejścia" Smile
Większość z Was tutaj wiedzą i doświadczeniem to odstawia mnie kilkanaście długości zbiornika (że tak się pokuszę o takie stwierdzenie), ale nikt nie dał mi tego odczuć -brawo dla wszystkich i każdego z osobna.
Stąd pewnie te porady, tak żeby nie iść banał i oklepane tematy tylko budować prawdziwe akwaria, z ciekawą nietuzinkową obsadą.
Niestety ja nie jestem gotowy, a już w ogóle moi domownicy, na biotop z syfkiem, herbatą i rybciami w odcieniach szarości ( ech moje upatrzone pstrążeni©e).
Stąd dla żony rośliny, a dla dzieciaków jakieś kolory, bo poza hodowlanym samcem kakadu to postali mieszkańcy są czarno-biali.
Dlatego serdecznie ponawiam pytanie o simulansy i przepraszam za wywód Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: nietypowy baniak i obsada dla Apisto Cacatuoides - przez Pablito - 21-04-2016, 13:59 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości