• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: nietypowy baniak i obsada dla Apisto Cacatuoides

#31
Nie wiem czy nie dałbym 1+2, reszta w porząsiu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
a co inni o tym myślą? mam na myśli zmniejszenie obsady kakadu i zmiany w reszcie obsady?
Ciekaw jestem zdania innych.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
od tygodnia pływają:
- kakadu 1+3
- kirysy panda 5
- otosek przyujściowy 10 (było 5, ale wczoraj rozbudowane o kolejne 5, bo to takie malutkie dranie Smile i do tego zaczęły teraz się fajniej trzymać grupy)

wszystkie ryby możliwie małe. To co kirysy z otosami wyprawiają po zmroku to ciągła gonitwa. Nie wiedziałem, że tak międzygatunkowo ryby mogą się bawić.

Co do rozpraszaczy sprawa cały czas otwarta. Rodzina napiera na "coś kolorowego".
Zastanawiam się nad simulansami w tej sytuacji, z pstrążeni© chyba będę rezygnował.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Bardzo proszę o foto spam Smile najlepiej ogólny zarys akwa.
No i też jeśli możesz to napisz jak wygląda aktualna obsada bo już się trochę zgubiłem Tongue
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
co do obsady to tak jak wyżej pisałem:
- kakadu 1+3
- kirysy panda 5
- otosek przyujściowy 10

no i myślę nad simulansami

co do fotospamu, to pewnie niedługo wrzucę, choć boję się trochę tutaj apistoortodoksów Smile
Jako, że baniak stoi w salonie to żona musiało go trochę przystroić Smile Zgodziłem się na szaleństwo z roślinami, niestety (stety) w takim baniaku - herbatka + 60cm wysokości nie przetrwają wszystkie zieleniny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
taki ogólny zarys:
[Obrazek: 4edf816aea202.jpg]

już widzę te ataki, ale co tam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Eeee linczu nie będzie. Liść jakiś na dno by się w większej ilości przydał. Może jakaś niewielka ilość czegoś na powierzchnie. Ładna herbatka. Jakie masz parametry wody?
No i pilnuj apisto. Jak na powierzchnię dna może być o jedną babę za dużo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
co do liści to będą, muszę takie zmiany wprowadzać powoli, żeby się opatrzyły domownikom. Co do roślin to faktycznie zastanawiam sie nad pistią, ale to jeszcze zależy od obsady.
W kwestii Apisto, to faktycznie dość prawdopodobne, zobaczymy jak będzie, ale na razie najmniejsza kobita jest trochę przestawiana.

NO3 - 0
NO2 - 0
Ph - 6,6
KH - 3
GH - 6

Ponawiam pytanie co myślicie o simulansa do tego zestawu, "żeby było kolorowe"?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Nie lepiej Nannostomusy? Wink
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(19-04-2016, 09:19 AM)Kierowca Bombowca napisał(a): Nie lepiej Nannostomusy? Wink

fakt kwestię kolorów załatwiają Smile ale pytanie, które dokładnie tak aby nie były zagrożeniem dla ewentualnego potomstwa Apisto?
Dlatego myślałem o simulansach, ze względu na ich wielkość i zachowanie - nie postawią się kakadu Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości