• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [KONKURS @ C.pl] Nowy baner forum

#21
Mnie jak dotąd ziemki jakoś do siebie nie przekonały, czym pewnie podpadne kilku osobom ale w tym wydaniu jest boski. Brawo ty Wink Gratuluje. Idąc za ciosem na jakieś cuda szarpnąć się teraz nie mogę bo w portfelu bieda, ale jak tylko odchowam moje andinoacarki sp. orinoco o ile tylko koleżanka będzie miała na nie chrapkę wysyłam stadko do Warszawy.
 
Podziękowania złożone przez:
#22
Nagrodą jest koszulka cichlidae.pl która już się zamawia Tongue
 
Podziękowania złożone przez:
#23
Ale to jakoś tak biednie za taką piękną pracę.
 
Podziękowania złożone przez:
#24
Dziękuję za propozycję, ale naprawdę nie trzeba, dla mnie największą nagrodą będzie to, jak Wam się będzie baner podobał.
Koszulkę chętnie przygarnę, bardzo chętnię, bardzo je lubię Smile tym bardziej z banerem Smile Ale naprawdę nie potrzebuję innych nagród, ale dziękuję za dobre chęci Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#25
(20-03-2016, 17:49 PM)Pley napisał(a): Spoko baner bo z rybką z Ameryki Południowej Smile Wiecej mi nie trzeba.

Baner oczywiscie spoko ...ale moze nie wszyscy podzielaja w rownym stopniu  , radosc z tego,  ze to tylko rybcia z Ameryka Poludniowa.

Baner tego forum powinien mowic ( informowac) , ze to troche szersze spektrum tematyczne.
Poniewaz nie ma chyba zbyt wielu osob , ktore tutaj zajmuja sie  i fotografuja pielegnice wszystkich zakatkow swiata , dlatego moja sugestia jest taka , zeby " Team"( wiem wiem ...zawracanie glowy kto ma na to czas i ochote )... moze w przyszlosci zebral ( tak jak to mialo miejsce z kalendarzem)  ciekawy  material zdjeciowy na bazie, ktorego moglby powstac baner bardziej reprezentywny jezeli chodzi o  tematyke tego forum.
By to bylo moze bardziej zrozumiale  " podepre " sie tutaj przykladem banera forum zajmujacego sie pielegnicami Afryki...i co tutaj mamy.. sa 4 zdjecia  charakterystycznych pielegnic biotopu: Malawi ,Tangi ,Wiktorii i Afryki Zachogniej ...prosty czytelny  przekaz.
To oczywiscie tylko taki luzny pomysl ....


Załączone pliki Miniatury
   
 
Podziękowania złożone przez:
#26
Drogi Jacku Smile

Dzięki za ten post. Na pewno weźmiemy go pod uwagę, zwłaszcza, że mamy generalny pomysł co do tego, żeby baner był bardziej "ogólny" tak jak ogólne jest to forum - stąd konkurs. Będą następne i ostatecznie być może "sklei" się baner który zostanie na stałe. Dotychczasowy baner zawierał zdjęcie nie pochodzące od naszego forumowicza, m.in. stąd pomysł na konkurs(y).
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#27
W takim razie proszę już! o ten nowy baner.
Teraz, ten wieniec laurowy pod odbytem rybki jakoś mi nie pasuje :-)
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Podziękowania złożone przez:
#28
Novi, kliknij crtl + f5 Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#29
Dzięki, jest lepiej ..
Chociaż rybcia ma minę ciut bojącej się i a kto mi tam podbiera żarcie? a ta litografia rybci z kółka jakoś mi przypomina szkieletora :-)
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Podziękowania złożone przez:
#30
Ej ej ej, ryba bez brzucha to duma tego forum Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości