• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Paroskarium, cz. 2. Czyli z życia atomówek

#11
Aż żal ,że człowiek nie ma piwnicy,skrytki itp.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Zrobię mały offtopic. To kantowki 50x50mm? Jaki ciężar są w stanie utrzymać. Niedawno zastanawiałem się czy z takich nie zrobić stojaka pod 576l. Właściwie to wciąż się zastanawiam....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Witam, myślałem ,że może uda się nam wymienić chociaz na jakis czas samicę za samca.. Myślę , że jeżeli Twoje samce są dojrzałe to 2-3 miesiące i znowu mielibyśmy młode P.nagyi... mógłbym nawet podjechać do ciebie z jedna samicą i wymienić ją czasowo na samca ... 
Przemyśl to ... Smile co do Bernda, to faktycznie ma on duzą kolekcję parosów ale bez przesady ... 6-7 gatunków ale jednorazowo do wydania młode z 2-3 ...  Całosć hodowli robi jednak ogromne wrażenie i naprawdę warto go odwiedzić ( najważniejsze są takie aspekty jak, podmiany , filtracja, hodowla pokarmu .. itp.. ) Poniżej kilka zdjęć z mojej wizyty u niego .. 

Zastanów się jeszcze proszę raz nad tą wymianą .. Wink

Pozdrawiam!
   
   
   
A na koniec część ekipy z pierwszego międzynarodowego spotkania Parosphromenus project ..Wink  Od lewej...
Dorothee - Niemcy, Bil - USA, Helene - Dania, Ja - Polska , John - UK, Peter  - NiemcySmile  
   
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
galimedes wysłałem Ci priv, mam nadzieję że zrozumiesz moją sytuację.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości