• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Płaszczki i peacock bass

#11
Mam odpowiednie wtyki Wink wiec Motoro małe i cichla ocellaris też małe (bo takie chce) nie są problemem

po przemyśleniach zostaną 4x motoro 4x cichla x zbrojników serii L no i zobaczę co z papużkami, ale powiem szczerze że jeśli to będzie jedynym warunkiem na ten baniak to będą w nim do czasu podrośnięcia drapieżników.

Co do baniaka jak pisałem, przy tych rybach przyjdzie moment że będą musiały poszukać większego domu, z innej strony oglądając youtuba można się załamać w jakich zbiornikach trzymają takie potężne ryby Sad

Widziałem w sklepie jakaś pielęgnicę podobną do red parrot, pomarańczowa (jasna) w podobnym kształcie może ktoś wie co to za ryba ?

murze poczytać coś o tych papużkach
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(07-11-2011, 22:06 PM)noucamp napisał(a): Widziałem w sklepie jakaś pielęgnicę podobną do red parrot, pomarańczowa (jasna) w podobnym kształcie może ktoś wie co to za ryba ?

murze poczytać coś o tych papużkach

Jeśli chodzi o moją wypowiedź to chyba już nic nie muszę dodawać.
Ryba, którą widziałeś to może być Amphilophus citrinellus (tzw. pielęgnica cytrynowa) http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=3...80#pid4280 lub Amphilophus labiatus http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=58

Podobne?
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
podobne ale nie wiem która to byłą Wink jutro podjadę i sie dowiem co to za łobuzy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Noucamp, mojej lubej tez sie b.podobaly papuzie, nawet pozwolila mi miec duzy baniak kiedy we wlasnym M, gdy sie wciagnalem w temat akwarystyki, ona dowiedziala sie przy okazji wielu rzeczy, ostatnio w Drozdowie inne kobiety ja przekonaly raz na dobre, ze cyt. "sztucznym tworom mówimy nie" (cytat sprzed chwili). Smile Takze, rozwaz rozmowe skuteczna.... Sa inne rownie piekne pielegnice, ktore wystepuja w przyrodzie. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
będę walczył Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
No i jak tam poczynania ? Troszke sie usmialem czytajac o polaczeniu Cichli z tymi hybrydami, ale tak to juz jest jak sie cos komus podoba.

Nie wiem czy wiesz ale Ocellaris do jedna z najwiekszych Cichli i nawet L-ki predzej czy pozniej stana sie pokarmem, gwarantuje Ci to.

Jest tu na forum uzytkownik Cichlakiller, widzialem jego zdjecia. Jest malo aktywny ale wie o Cichla wiecej niz sami Indianie z amazonskiej dzungli.

Mysle ze jak Cichla to sama, moze przejdzie z plaszczkami.

Ciezka ryba w hodowli, mimo agresywnosci jest bardzo plochliwa i potrafi sie zabic o szybe w akwarium. Bardzo wrazliwa na zmiany parametrow wody, siegnales wysoko, chetnie sie temu przyjze bo ten gatunek ryby (hodowany juz przeze mnie) jest jednym z najciekawszych i najpiekniejszych ryb. Fajnie by bylo jakbys przez swoje znajomosci gdzies zalatwil Kelberi.

Pozdrawiam
Rafal
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości