Odpowiedz 
[30]Mini Krabownia
05-02-2016, 21:40 PM
[30]Mini Krabownia
Akwa-35x25x35. Zalane 12.12.15
Oświetlenie-11W+paski led.
Grzałka
Głowica od tetry box 300
Piasek
Łupek(nie pamiętam jaki )Tongue
Korzonek r-m
I zielsko które gdzieś tam posiadam(jak nie da rady to wielkich strat nb).

Obsady obecnie brak ze względu na to,że coś się na pewno się zmieni Wink
 .

[Obrazek: e639rl.jpg]

[Obrazek: vdz72v.jpg]
I całość Wink .

[Obrazek: zoh9c.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2016, 23:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2016 23:57 PM przez mikonw.)
[30]Mini Krabownia
Fajne! Tez mam plan wrócić do krabów. Jakie planujesz? Wampiry?

S. discus, H. rhodostomus, C. panda, C. similis, A. panduro, P. innesi, T. maculipinnis, R. octofasciata, D. choprae, S. balteata,  S. ornatus, C. regani, Agamyxis sp, H. Columbianus, C. travancoricus, H. elachys
11-02-2016, 16:46 PM
RE: [30]Mini Krabownia
(05-02-2016 23:55 PM)mikonw napisał(a):  Fajne! Tez mam plan wrócić do krabów. Jakie planujesz? Wampiry?
Dziękować Smile  obecnie siedzą
Geosesarma "bicolor"(chyba) i Geosesarma sp. Vampire   Wink

[Obrazek: 123ay4o.jpg]

[Obrazek: n1fimo.jpg]

[Obrazek: 2z4cxkw.jpg]
11-02-2016, 16:49 PM
[30]Mini Krabownia
Super. Czym karmisz? Nie zjadają roślin? Miałem kiedyś kraba, ale dużo większego i nie było przy nim szans na rośliny.

S. discus, H. rhodostomus, C. panda, C. similis, A. panduro, P. innesi, T. maculipinnis, R. octofasciata, D. choprae, S. balteata,  S. ornatus, C. regani, Agamyxis sp, H. Columbianus, C. travancoricus, H. elachys
12-02-2016, 16:59 PM
(11-02-2016 16:49 PM)mikonw napisał(a):  Super. Czym karmisz? Nie zjadają roślin? Miałem kiedyś kraba, ale dużo większego i nie było przy nim szans na rośliny.
Warzywa typu ogórek(nie kiszony Smile ),marchew,banan,jabłko ,pokarm typowo dla krabów+ rozgniecioną(sproszkowaną) skorupę od jaj(wapno) .Co do zielska to zapewne coś tam skubną,ale to takie małe,że dużej "krzywdy" nie zrobią Wink .Ten Twój krab to zapewne tęczowy-to są "rozbójnicy" i wszystko muszą poustawiać po swojemu-miałem dwie sztuki .
17-02-2016, 20:36 PM
Też mam zamiar zbudować coś podobnego! Powiedz mi jakie rośliny użyłeś w części nadwodnej? Anubias rośnie w miejscu gdzie woda spływa?
17-02-2016, 20:39 PM
[30]Mini Krabownia
Zerknij tu:

http://www.petpublications.pl/onas/205-skorupiaki.html

18-02-2016, 19:40 PM
(17-02-2016 20:36 PM)romanneq napisał(a):  Powiedz mi jakie rośliny użyłeś w części nadwodnej? Anubias rośnie w miejscu gdzie woda spływa?

Wszystko co mam to jakiś mech(chyba Java),anubias i zwartka Wink  całość odzyskana z poprzednich przygód.Co do anubiasa to jeden częściowo w wodzie,a drugi w miejscu gdzie "strumyk" spływa-osłonięte przed nadmiernym światełkiem,bo się "wysuszały" .
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe