• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Rheoheros (Theraps) coeruleus "Rio Tulija"

#41
Proszę o aktualizację.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(06-09-2016, 21:32 PM)dzikakuna napisał(a): Proszę o aktualizację.
Przyłączam się do prośby, jak tam rybki? Doszło do tarła?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
No to teraz przełknę gorycz i napiszę o tym co się stało ale chciałem zapomnieć Sad

Jakiś miesiąc temu, tak około, niefortunnie wszedłem na strych po zgaszeniu świateł w akwariach, jedynie poświata z garażu na dole dawała jakąś jasność - usłyszałem dźwięk ryby uderzającej o szybę Sad Myślałem, że to nic poważnego, jednak na drugi dzień koszmar mnie dopadł i zobaczyłem samca koralika martwego. Ten dźwięk to niestety był On. Sad Teraz zostałem z samicą bez perspektyw.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
To bardzo smutna wiadomość Sad
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Beczy

Christian Hofer od którego miałeś tę parę jest teraz na rajzy w Meksyku, więc może przywiezie nową "porcję" tego gatunku Smile Tak to jest kupowac dorosłe pary - ryzyko 100x większe niż w przypadku młodych ryb Sad
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Będę trzymał kciuki bo jak przeczytałem to aż mnie ścisnęło . Jedne z tych (CA) co bardzo mi się podobają a wiem jak nieraz ciężko dobrać do pary nie mówiąc już o dostępności ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Wielka szkoda. A po cichu liczyłem na młode od Ciebie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Cześć.
Pamietam ten moment radości Filasa, kiedy odbierał swoje Rheoheros. Ja ze względu na niechęć do pielęgnic z CA. Nawet nie chciałem na nie patrzeć. Do momentu pierwszych fotek na forum. W tedy wiedziałem, że kiedyś u mnie zagoszczą. Tak też się stało, od tygodnia jestem szczęśliwym ( zresztą nie tylko ja ) posiadaczem tytułowych ryb. Ryby to maluchy 3-4 cm trochę jeszcze nie ufne.



Jumpeveryone
[-] Post Zimna Zośka otrzymał 1 polubień od:
  • Ruki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
No ja też mam, ale ze względu na ospę w 450L chwilowo dostały dość ciemną kwarantannę. W przyszłym tygodniu lądują w docelowym akwarium to spróbuję coś ponagrywać. Z tym gatunkiem na pewno łatwo nie będzie, ale damy radę Wink

P.S. Zośkowi należą się brawa za sprowadzenie tych ryb, bo była to nie lada przeprawa pod względem logistycznym i organizacyjnym Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Heart Heart ​​​​​​​ Heart

Cieszę się razem z Tobą i trzymam kciuki za powodzenie.
W tym wieku wyglądają jak lentiginosus Smile

Pamiętaj, że one lubią mieć grotę lub cos na podobieństwo gdzie lubią odbyć tarło ale to jeszcze masz czas.
Jak by co znam gościa na forum co robi takie gadżety z piaskowca  [Obrazek: j_oko.gif]

Jak sprawy potoczą się korzystnie to ustawiam się jako pierwszy w kolejce po potomstwo !!!
[-] Post filas otrzymał 1 polubień od:
  • dzikakuna
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości