• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Spotkanie Tanganickie 2016

#31
(04-03-2016, 18:48 PM)jarokol napisał(a): to może i ja się wybiorę.. Filip pociągiem którędy jedziesz? przez wawe czy łódź??

Nie mam pojęcia, wybiorę taki co najszybciej zajedzie na miejsce. Ale tak jak wspominałem, PKP planuje jakieś zmiany w rozkładzie więc trzeba czekać.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Filip ale też planujesz przyjechać w piątek?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
sobota do południa na miejscu
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
A ja żech myślał że w piątek Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Jest aktualny rozkład PKP i wszystko wskazuje, że przyjadę pociągiem "Siemiradzki" - rusza o 5:53 a na dworcu w Krakowie jest o 11:39
Cały czas mówię o sobocie Tongue

A tak w ogóle to nie pamiętam kiedy ostatnio jechałem pociągiem, chyba w szkole podstawowej Tongue i zastanawia mnie różnica w cenie biletów między 1 a 2 klasą. Co takiego jest w tej 1 klasie, ze bilet jest droższy dwukrotnie? Wychodzi, że kupując 2 klasę oszczędzam 50pln w każdą stronę co daje razem 100pln w kieszeni. To już kwota na dobry obiad, napój procentowy na wieczór i jeszcze zostaną jakieś drobne. Skąd taka różnica i co ona mi daje w 1 klasie? Czy w ogóle warto?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Ja sobie pojechałem na spotkanie tanganickie w 2014-tym roku pierwsza klasą Tongue Poza tym ze bilet dużo droższy i w przedziałach pusto , to nie różni sie od drugiej klasy w przedziałach niczym Tongue Co innego jest w pociagach InterCity Wink
Ja juz mam na interCity kupiony bilet ... odpowiednio wcześniej jest tańszy o 30% Big Grin

p.s Nie masz IC z Poznania do Krakowa?

Oki teraz widzę , nie napisałeś że to jest IC Tongue Tak to w tym pociagu jest różnica między klasami. Ale jezeli to pociąg IC to moze byc już wysoka kultura nawet w drugiej klasie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
No właśnie, w dzisiejszych czasach jadąc IC dopłacasz do pierwszej klasy tylko wtedy, kiedy jedziesz w wakacje i chcesz mieć ciszę. W innych porach roku nie ma to znaczenia bo i tu i tu jest miło i wygodnie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Tak jak już pisaliśmy wcześniej, będzie nam bardzo miło potkać się z Wami w naszej firmie w dniu 23 kwietnia (sobota). 
 
Firma będzie otwarta w godzinach od 9:00-14:00. Po południu spotykamy się na pogaduchach w hotelu Optima, tam gdzie będzie mieszkała część gości, którzy się zapowiedzieli. 
 
Będzie nam bardzo miło!! 
 
Do zobaczeniaSmile 
 
Marta i Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Tyle napiszę - Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Jak zwykle trochę wcześniej ale ja już zaczynam podróż do Krakowa Wink
Do zobaczenia
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości