• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Spotkanie Tanganickie 2016

#11
Ja w zasadzie to nie mogę niczego planować ale kto wie, być może zawitam Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Gabor juz szykuje trunkiSmile Chyba Wam całkiej dobrze szło ostatnim razem, bo nie miał wątpliwosci z przyjazdemSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(26-01-2016, 16:01 PM)Robert M. napisał(a): Gabor juz szykuje trunkiSmile Chyba Wam całkiej dobrze szło ostatnim razem, bo nie miał wątpliwosci z przyjazdemSmile

Marta
Dobrze że ja juz nie pijam alkoholu Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(26-01-2016, 17:47 PM)tatakuby napisał(a):
(26-01-2016, 16:01 PM)Robert M. napisał(a): Gabor juz szykuje trunkiSmile Chyba Wam całkiej dobrze szło ostatnim razem, bo nie miał wątpliwosci z przyjazdemSmile

Marta
Dobrze że ja juz nie pijam alkoholu Wink

Jak śpiszZacieszacz
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Skoro to spotkanie absynentów, to i ja się postaram zjawić.
pzd
P.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(28-01-2016, 19:55 PM)Pigul71 napisał(a): Skoro to spotkanie absynentów, to i ja się postaram zjawić.
pzd
P.
Wezmę prostownik, muza musi iść całą noc?!? Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ja tam przyjeżdżam raczej pociągiem , wiec jakby co to Fiat Pigula będzie grał Wink

Plan jest że bedę w piątek 22.04 o 14-16 mniej więcej ,  lecz zapowiada się kolęda po Krakowie Cool . Integrację chyba zrobimy w sobotę w Optimie?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
A jak mniej więcej planujecie rozegrać ten weekend? Chodzi mi o przyjazd, odjazd, jak, o której itd.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Filip raczej wszystko na wielkim spontanie Wink W piątek jak pisałem będę chciał odwiedzić p.Mierzeńskich w domu i w firmie , oraz takiego jednego jeszcze Wink wieczorkiem ci którzy bedą oczywiście na dole w Optimie pifko jakieś. A w sobotę takze spontan i rozmowy raczej tez w Optimie w restauracji czy na zewnątrz , chyba że bedzie nas kilka osób i bedziemy chcieli na rynek na jakis obiadek wyskoczyć. A resztę to chyba będziem planowali na bieżąco.

Ja na pewno z rana w piatek wyjeżdżam z Głogowa i w niedzielę w poże poobiadowej będę chciał wsiąść do pociągu powrotnego.  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Pytam, bo planuję przyjechać pociągiem, niestety dokładny rozkład jeszcze nie znany bo pkp planuje jakieś sezonowe zmiany. Wstępnie mógłbym być w Krakowie do południa. Potem mogę jakimiś środkami komunikacji dojechać na miejsce ale licze na to, ze nie zwiniecie się rano w niedzielę, fajnie było by jeszcze zostać tak do godzin obiadowych i dopiero myśleć o powrocie. Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości