• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl podbija Niemcy ( ;) )- czyli jedziemy do Duisburga

#62
Oj arua to ja jeszcze nie widziałem dobrze. Wszystkie pochowane. Przygotowałem im ciemne wody i kwas taki jak u Rola i ryby na razie pochowane pod liścimi . O schwartzkehli była rozmowa ale w końcu nie pamiętam czemu ich nie wzięłem. To było tak intensywnie 40 minut że dopiero teraz na filmie przypomniałem sobie co widziałem u Rolanda.
A propos rozpraszaczy to nie było w żadnym akwarium nic innego poza Apistogramma.
Roland zdążył jeszcze się pochwalić mi i PiotrkowiK akwarium w salonie. Ale co tam plywalo nie pamiętam Smile
Ogólnie chyba trzeba będzie jeszcze raz na spokojnie Rolanda odwiedzić w mniejszym gronie i z zarezerwowanym czasem na przynajmniej 8godz. Smile
Zmirek jednyne co mnie zdziwiło i chyba dlatego ryby ciężko przechodzą aklimatyzacje , to to iż Roland bardzo intensywnie natlenia wodę w każdym akwarium z apisto. Dzisiaj organizuje natlenienie wody w każdym baniku z rybami od Rola. Doppelflecki jako jedyne trafiły do akwarium gdzie jest woda natleniona z hmf-u i wyglądają na jedyne które są już w pełni wigoru.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Cichlidae.pl podbija Niemcy ( ;) )- czyli jedziemy do Duisburga - przez tatakuby - 25-01-2016, 15:48 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości