• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl podbija Niemcy ( ;) )- czyli jedziemy do Duisburga

#45
(24-01-2016, 14:03 PM) mady haze napisał(a): P.S Słuchajcie jak otworzyłem wiaderka o 04.30 i zobaczyłem ryby do góry brzuchami (te w workach - G. sp Rio Jatapu i G. cf. Surinamensis), to myślałem, że padnę (poza padnięciem ze zmęczenia). Woda była lodowata. Nie wiem czy Satanoperki, się przytulały do siebie czy co, ale było ok.

Wrzuciłem całą 5-tkę do wiaderka i zalałem cieplejszą wodą z baniaka i wyobraźcie sobie, że ku mojej radości zaczęły powolutku sie ruszać. Zostawiłem je na nockę z pompkami. Wstaje w południe i wszystko jest juz okBig Grin Zahibernowane były skubaneBig Grin. Wszystko fajnie, fajnie, ale mimo zmęczenia do śmiechu mi nie było.
Wielkie dzięki całej ekipie za znalezienie skrawka miejsca do zabrania w tamtą stronę małego co nieco Smile.
Miałem kiedyś podobno sytuację c D.foirini, ale też wstały po ogrzaniu, dodatkowo część mniej przechłodzona, pływała co prawda grzbietem do góry, ale jak pijana - zakosami.
Trzeba była rzec słowo, a dałbym Ci ładny duży box.
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Cichlidae.pl podbija Niemcy ( ;) )- czyli jedziemy do Duisburga - przez mpaw - 24-01-2016, 17:37 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości