• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl podbija Niemcy ( ;) )- czyli jedziemy do Duisburga

#31
(18-01-2016, 18:49 PM)tatakuby napisał(a): A tak poza tym mamy dalej jedno miejsce wolne Smile

A ile miejsca jest w bagażniku?Wink
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(19-01-2016, 00:45 AM)mady haze napisał(a):
(18-01-2016, 18:49 PM)tatakuby napisał(a): A tak poza tym mamy dalej jedno miejsce wolne Smile

A ile miejsca jest w bagażniku?Wink

Piotrek miejsce w bagażniku już dawno zajął całe Filas z PiotrkiemK Wink także ryby na kolanach xb ... A tak serio to Ty pierwszy będziesz widział ile miejsca i ile wiader możesz wziąć , bo wsiadasz w Ozorkowie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(19-01-2016, 06:28 AM)tatakuby napisał(a):
(19-01-2016, 00:45 AM)mady haze napisał(a):
(18-01-2016, 18:49 PM)tatakuby napisał(a): A tak poza tym mamy dalej jedno miejsce wolne Smile

A ile miejsca jest w bagażniku?Wink

Piotrek miejsce w bagażniku już dawno zajął całe Filas z PiotrkiemK Wink także ryby na kolanach xb ... A tak serio to Ty pierwszy będziesz widział ile miejsca i ile wiader możesz wziąć , bo wsiadasz w Ozorkowie Smile
Nawet wezmę wiaderkaTongueBig Grin - aż dwa - chybaWink
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
I was in Duisburg yesterday


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
chce podziekowac wszystkim za mega przygode, za super podróź za czas który wspólnie spedziliśmy. Dla tych co nie byli niech żałuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Było mega, tyle śmiechu że brzuch mnie rozbolał i to nie raz. Jestem pewien że powtórzymy taki wyjazd Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Cześć, widzę, że dojechaliście szczęśliwie do domów. Taki wyjazd to niecodzienna przygoda w miłym towarzystwie i nawet pokonane kilometry nie zniechęcają do kolejnego wyjazdu. Mam taką cichą nadzieję, że nasze "wyprawy" ewoluują i będziemy tylko zwiększać ich zasięg o kolejne "miejscówki" Smile A kto wie czy nie warto wtedy pomyśleć o wojażach dwu dniowych z noclegiem Big Grin

Tym razem ten wyjazd był dla mnie wyjątkowy, spotkanie z Christianem Hoferem dało mi szansę na zdobycie poszukiwanych latami gatunków centralsów. Dziękuję przy okazji PitrkowiK i Piotrowi Mademu za rolę tłumacza.

Od wczoraj cieszę się jak dziecko i tylko Ci co byli ze mną na miejscu widzieli taki efekt u 40-to latka Big Grin.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Dajcie się dobudzić - zajechałem do domu o 5 rano Big Grin Każdy pewnie napisze co ma, ja przywiozłem 4 teoretyczne samce T. socolofi (zamieniłem za 4 moje samice) oraz parkę C. panamensis
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
no u mnie lista dłuższaBig Grin 
6 szt. C. panamensis i
pare Trichromis salvini "Rio Bascan"- po prostu bajka,
kilka Xiphophorus montezumae
do tego udało mi się znaleźć  Pseudocrenilabrus nicholsi
i jeszcze kilka różności
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Przygoda super, tylko następnym razem musi być z noclegiemSmile.

Przywiozłem: Guianacara sp. Rio Jatapu BR (parę), Geophagus cf. Surinamensis WF (1+2) i Satanoperca Pappaterra WF (razem z Zośką wzięliśmy 11 i podzieliliśmy się 5/6. Ja mam prawdopodobnie 3+2, a Zośka 3+3 - zobaczymy w praniu.

Spotkanie z Christianem, o którym Filip napisał, zaowocowało dodatkowo tym, że otworzyły sie nowe możliwości zdobywania/wymiany ryb - nie koniecznie nawet jadąc tamBig Grin. Sądzę, że to przyniesie dużo dobrego w niedługim czasie naszej polskiej akwarystyce!!!. Zapewne będziemy dawać znać co takiego trafi do polskich akwariów.

P.S Słuchajcie jak otworzyłem wiaderka o 04.30 i zobaczyłem ryby do góry brzuchami (te w workach - G. sp Rio Jatapu i G. cf. Surinamensis), to myślałem, że padnę (poza padnięciem ze zmęczenia). Woda była lodowata. Nie wiem czy Satanoperki, się przytulały do siebie czy co, ale było ok.

Wrzuciłem całą 5-tkę do wiaderka i zalałem cieplejszą wodą z baniaka i wyobraźcie sobie, że ku mojej radości zaczęły powolutku sie ruszać. Zostawiłem je na nockę z pompkami. Wstaje w południe i wszystko jest juz okBig Grin Zahibernowane były skubaneBig Grin. Wszystko fajnie, fajnie, ale mimo zmęczenia do śmiechu mi nie było.
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości