• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: jaka obsada

#11
A, zapomnieliśmy jeszcze o naszych niezastąpionych Heros...Smile. Kuba, nie śpij, pobudka!Smile
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(05-11-2011, 03:23 AM)dator napisał(a): A, zapomnieliśmy jeszcze o naszych niezastąpionych Heros...Smile. Kuba, nie śpij, pobudka!Smile

Darek, chyba Tobie się przysnęło, na zdjęciu ewidentnie widzę Herosy Smile Chyba że zdjęcie nieaktualne, pietia, moze powiedz co tam masz w tej chwili?
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
hej w tej chwili mam 2 szmaragdy,2 heros,i dobrana parke akary blekitnej i szczerze powiem ze naprawde jest spokoj w akwarium.malem jeszcze 2 sztuki z singapuru sewerum super red ale pojechaly do olsztyna bo swwierdzilem ze za duzo tych podopiecznych jest.Szczerze powiem ze chyba powroce do uaru spowrotem mialem piekne ale wiecie jak to jest zachcialo mi sie paletek za namowa sasiada i to byl blad najwiekszy,oddalem 2 dobrane pary uaru ktore maialy po okolo 27 cm za darmo hahahaah jak to pisze to sam nie wierze.wlasnie sprzedalem heros jada do wadowic pod krakowem osobiscie je odwioze bo pochodze z krakowa.A wracajac do tematu to macie racje z tym obzarstwem jest roznica jak patrze na inne szmaragdy sa bardziej suklejsze i dluzsze a moje take jakies inne ale juz zaczolem diete takze mysle ze wroca do formy.pozdrawiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Trzymam kciuki za Twoje rybska, mam nadzieję, że z nową obsadą również będzie spokój.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(05-11-2011, 17:48 PM)qbsztyk1 napisał(a):
(05-11-2011, 03:23 AM)dator napisał(a): A, zapomnieliśmy jeszcze o naszych niezastąpionych Heros...Smile. Kuba, nie śpij, pobudka!Smile

Darek, chyba Tobie się przysnęło, na zdjęciu ewidentnie widzę Herosy Smile Chyba że zdjęcie nieaktualne, pietia, moze powiedz co tam masz w tej chwili?

Upss, zwracam honorWink.
Do Pieti,
Jak będziesz chciał wracać do Uaru, to podwyż poprzeczkę - wejdź w fernandezyepezi (trochę nowe wyzwanie, to i nie będziesz z żalem wspominał tamtych par).
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
powroce jeszcze do tematu mam pytanko jak rozpoznac samice lub samca pielegnicy szmaragdowej i jak myslicie ta szmaragdowa na zdjeciu samiec czy samica pozdrwiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości