• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Film z rozmnożenia dyskowców WF

#1
Nasze dyskowce WF Curuai Red Center Bar rozmnożyły się. Na filmie rodzice od dwóch dni "okupowani" przez maluchySmile Jakość filmu niska, ale nie chcemy ich stresować. Akwarium 375 litrów z piaskiem na dnie i korzeniami. Woda-czyste RO.



 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
No i pięknie Oklasky
Poza RO ... spokojem coś szczególnego robiliście?  
Czym karmione są te ryby?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
To ich x-te tarło. Obecnie z efektem. Nic nie robiłam tylko cierpliwie czekałam. Pokarm jak wszystkich innych naszych dysków, spirulina ON, Naturefood Supreme Doktor, N. Supreme Marin +  od czasu do czasu mrożonki- wodzień, kryl, a także od czasu do czasu żywy wodzień i doniczkowiec. Raz w tygodniu shrimp mix - taki dla trofeusów. Karmione dwa razy dziennie i to wcale nie ogromnymi ilościami.

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(09-01-2016, 18:46 PM)Robert M. napisał(a):  od czasu do czasu mrożonki- wodzień, kryl, a także od czasu do czasu żywy wodzień i doniczkowiec. 

Marta

Marto czy możesz wytłumaczyć mi co określają słowa "od czasu do czasu"? Nie żebym sie czepiał Tongue ale mniej wiecej chciałbym wiedzieć czy to jest raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie? Chodzi mi oczywiście o mrożonki. I jeszcze jedno ... czy w procentach mogłabyś określić ile procent w ich diecie to Naturefood a ile mrożonki i żywy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Piotrze,

Podaje im mrożonki 2-3 razy w tygodniu lub zamiennie żywy. A Naturefood to jakies 60-70% całego kamienia. Powiem tak Naturefood to podstawa, płatki spiruliny i inne pokarmy to uzupełnienie. Są dni kiedy oba karmienia to pokarmy (różne) Naturefood. 

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Dziekuję za odpowiedź. Prosiłbym o mobilną aktualizację stanu narybku Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Kolejne dni mijająSmile oglądnijcie do końca. W dużym zbiorniku rodzice mają możliwość odpłynięcia w drugi kąt akwarium i spokojnego żerowania. W moim wypadku maluchy nie jadły jeszcze naupliusów artemi. Podajemy im żywą moinę, oczlika, mrożonego cyklopa, moinę i ..plankton Naturefood. 



 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Czy tylko mi film się nie otwiera?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
U mnie działa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Co jaki czas rodzice się zmieniają ?
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości