• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Oddam Acarichthys heckelii w dobre ręce

#11
(05-12-2015, 20:47 PM)Kris1984L napisał(a):
(05-12-2015, 19:59 PM)Marcin napisał(a): Oddam, jakie to w handlu popularne- mylenie pojęć- tzw" marketing" tak? :lol:
Czepiacie się 25 zł za takie ryby to chyba za darmo,

Nie mylisz się co do jednego: 200,00 PLN : 8,00 = 25 PLN. Niestety płacąc 25 PLN za coś, nigdy nie będzie można powiedzieć, że jest za darmo...

(05-12-2015, 20:47 PM)Kris1984L napisał(a): gdybym miał tylko gdzie je trzymać to bym na pewno się na nie pisał. Pozdrawiam.

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.
pozdrawiam
Marcin!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Ja też zajrzałem w ten wątek po tym jak przeczytałem "oddam" Wink Nieważne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(05-12-2015, 19:47 PM)Kris1984L napisał(a): W jakim zbiorniku je trzymasz. Piękne ryby.

W 650 od małego, największy samiec ma dobre 17cm.

Zostało 7 szt 3 pewne pary .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(06-12-2015, 08:20 AM)Marcin napisał(a):
(05-12-2015, 20:47 PM)Kris1984L napisał(a):
(05-12-2015, 19:59 PM)Marcin napisał(a): Oddam, jakie to w handlu popularne- mylenie pojęć- tzw" marketing" tak? :lol:
Czepiacie się 25 zł za takie ryby to chyba za darmo,

Nie mylisz się co do jednego: 200,00 PLN : 8,00 = 25 PLN. Niestety płacąc 25 PLN za coś, nigdy nie będzie można powiedzieć, że jest za darmo...

(05-12-2015, 20:47 PM)Kris1984L napisał(a): gdybym miał tylko gdzie je trzymać to bym na pewno się na nie pisał. Pozdrawiam.

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.
Nie wiem czemu, czepiasz się mnie , wyraziłem tylko swoją opinie, a jeśli chodzi o zdanie "Gdyby babcia miała wąsy" to nierób się najmądrzejszy. Ja wiem jaki mam zbiornik i nie potrzebuję Ciebie do uświadamiania. Pozdrawiam
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
kpk - proszę o szanowanie innych Użytkowników forum. Jeżeli chcesz ryby sprzedać to napisz sprzedaję, a nie oddaję. Twoje ogłoszenie rzeczywiście może wprowadzać w błąd, a to w żadnym wypadku nie można nazwać marketingiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(06-12-2015, 17:51 PM)Sendog napisał(a): kpk - proszę o szanowanie innych Użytkowników forum. Jeżeli chcesz ryby sprzedać to napisz sprzedaję, a nie oddaję. Twoje ogłoszenie rzeczywiście może wprowadzać w błąd, a to w żadnym wypadku nie można nazwać marketingiem.
Naprawdę przepraszam nie wiedziałem że wyjdzie z tego taka mała wojna.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Nie aktualne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
A mnie taka refleksja nachodzi przy tej okazji. Każdy chce trzymać ciekawe, rzadkie ryby lub czasem poprostu na topie, wszyscy wypowiadają się jakie one piękne kiedy wrzuca się fotkę w innym dziale. Jednak kiedy pojawiają się tutaj na sprzedaż za naprawdę psie pieniądze, okazy piękne, które żeby tak wyglądać musiały zjeść wywrotkę żarcia to zaczyna się że tak powiem nieistotna gadanina czemu to zostało napisane oddam a nie na sprzedaż, a sprzedający prosi się by je ktoś kupił za grosze. Niestety jak ostatnio widać po postach sprzedających to nagminne. To taka ot obserwacja poparta własnym doświadczeniem....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
w-2, przynajmniej ruch w postach jest. Big Grin Ja to swoje ryby chyba musiałbym hostessami reklamować, by ktoś był chętny posta napisać. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
(08-12-2015, 20:45 PM)w-2 napisał(a): A mnie taka refleksja nachodzi przy tej okazji.  Każdy chce trzymać ciekawe, rzadkie ryby lub czasem poprostu na topie, wszyscy wypowiadają się jakie one piękne kiedy wrzuca się fotkę w innym dziale. Jednak kiedy pojawiają się tutaj na sprzedaż za naprawdę psie pieniądze, okazy piękne, które żeby tak wyglądać musiały zjeść wywrotkę żarcia  to zaczyna się że tak powiem nieistotna gadanina czemu to zostało napisane oddam a nie na sprzedaż, a sprzedający prosi się by je ktoś kupił za grosze. Niestety jak ostatnio widać po postach sprzedających to nagminne. To taka ot obserwacja poparta własnym doświadczeniem....
Bardzo ciekawa uwaga.Każdy kto z sukcesem wychował lub rozmnożył
ciekawy gatunek (którego prawie wszyscy szukają i chcą mieć w swoich akwariach) ma podobne doświadczenia.Mnie to spotakało przy sprzedaży wielu gatunków rozmnożonych pielęgnic.Ukoronowaniem tego zjawiska były propozycje cenowe "potencjalnych klientów"  którzy chcieli kupić pochodzące z mojej hodowli H.psittacus i U.fernandezyepezi.Nie chcę tu podawać szczegółów ponieważ są wśród nich również  ludzie z tego Forum.Nie chodzi o zyski z hodowli ryb ,ponieważ zawodowo radzę sobie zupełnie dobrze,ale o włożoną pracę (która na szczęście daje dużo radości) i poniesione koszty które dzisiaj są bardzo wysokie (energia elektryczna,woda,karma).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości