• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishroom w "piewce"

Jakie są wymiary tej piwnicy?
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(19-05-2017, 23:57 PM)duandr napisał(a): Jakie są wymiary tej piwnicy?

4x3,7m

Qbek w dostawce po prawej są Nannochromisy consortus.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Chyba tutaj muszę zamieścic post z Gujanami i Retro Smile Matzantzatza poszły do kolegi i w baniaku zostały tylko te ryby 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Super filmik.
Powiedz jak sobie radzą gujanki na tych kamieniach i żwirze? Pytam bo mam sam piach i myślę wrzucić im trochę grubszego gruzu?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mają tam jak w domu. Zobacz na filmiki z natury w jakim żyją kamieniołomie...
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=...#pid119077
piasek i liście też mają Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki, coś tam powrzucam więc.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(27-08-2017, 15:45 PM)Sloma napisał(a): Super filmik.
Powiedz jak sobie radzą gujanki na tych kamieniach i żwirze? Pytam bo mam sam piach i myślę wrzucić im trochę grubszego gruzu?
Wszystkie ryby zachwycone. Gujany cały czas kopią pod kamieniami głębokie groty i składaja ikrę. Retroculusy jak to ziemki sieja na potegę. Nie widziałem jeszcze żeby nosiły kamyki ale mam nadzieję że doczekam tego. Teraz jest więcej miejsca to i ciekawe rzeczy zaczynają się dziać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W tygodniu wpadł mi pomysł na zmianę litrażową w moim fiszrumie Wink
Otóż chciałbym dać baniak ze środkowego piętra na samą górę , wraz z dwoma mniejszymi 75-tkami , a w miejsce tych trzech na środku postawić baniak 270x60x40 ... muszę to jeszcze przemyśleć ale nie ukrywam że takiego jamnika na środku bym z chęcią za ... apistogramował Wink No i zastanawiam się nad zmiana oświetlenia. Chyba po malutku będe przechodził na taśme LED w oprawkach na całej długości każdego z poziomów.

p.s w zeszłym tygodniu pekło jedno z akwariów na górze 120 litrów Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Znasz przyczyne pekniecia? Ryby uratowane ?
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(26-10-2017, 00:05 AM)Qbek napisał(a): Znasz przyczyne pekniecia? Ryby uratowane ?

akurat to akwarium w tym miejscu nie powinno tak pęknąć. Otóż to baniak na samej górze w lewym rogu i pękła boczna szyba w pionie. 
Jest to juz drugi baniak z tej serii który pękł w dziwny sposób. Z Filasem który ma doswiadczenie ze szkłem doszliśmy do wniosku że akwaria były nie szlifowane i nie starannie docięte i teraz to wychodzi. Mam jeszcze dwa takie mam nadzieję że nie .... Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości