• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada w 180x50x50

#11
(14-11-2015, 18:55 PM)slaeer napisał(a): Mam parke doroslych Rocio, jak myslicie da rade do nich wpuscic mniejsze pielegnice zeby sie dobraly, czy rocio je wybija ? Samiec nie jest jakos szczegolnie agresywny wobec obecnych zebr, mize dla tego, ze z nimi sie wychowal.
Zebrą rady nie dadząSmile Spokojnie możesz je wpuścićSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Slaeer,masz wyłączony system prywatnych wiadomości; z tych dwóch sklepów które podałeś miałem na myśli ten pierwszy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Dzieki, wiadomosci juz aktywne, chyba Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(10-11-2015, 00:46 AM)slaeer napisał(a): Czesc.
Powoli planuje zalozenie akwarium o wymiarach 180x50x50. Mam kilka pytan o dobor obsady.
Chcialbym polaczyc ze soba po jednej parze :
Thorichthys Ellioti
Rocio octofasciata
Cryptoheros sajica

Amatitlania nigrofasciata

Moze ktos z Was laczyl te gatunki w podobnym akwarium ? Jezeli konieczna jest redukcja to jakie polaczenie z wyzej wymienionych ma sens. Zalezy mi najbardziej na Rocio octofasciata i Thorichthys Ellioti.
Kolejne pytanie tyczy sie dostepnosci eliotek i sajici w poblizu Olsztyna, moze zna ktos jakiegos zaufanego hodowce.


Z gory dziekuje za wszystkie pomocne komentarze.
Sorry że spamuje, ale zapytam z czystej ciekawości - czemu chesz trzymać gatunki, ktore są bardzo powszechne, a nie spórbowac czegoś co nie jest spotykane w akwariach na - ujmijmy to - codzień i podzielić się doświadczeniami?
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ja tam często z ryb rzadkich lubię przejść w te popularniejsze. 
Popularność wynika albo z ciekawych zachowań albo ubarwienia (czasem to i to), więc czemu by nie doświadczyć tego we własnym zbiorniku?

Ponadto każdy zbiornik i ryby są inne. Można doświadczyć czegoś nowego, a zbiorniki poligatunkowe to już w ogóle rzeka.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Uważam,że każda ryba po prostu jest piękna i ma coś w sobie!Dlatego też to, czy jest łatwo czy trudno dostepna nie ma mniejszego znaczenia.Sam ostatnio mam popularne ale piękne gatunki rybSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Powiem szczerze, ze placenie 200zl za parke ryb jakos mnie odrzuca, Dodatkowo ryby moze i popularne ale nie mam 20 lat doswiadczenia z pielegnicami, zeby wszystkie mi sie opatrzyly. Jak przelece przez gatunki dostepne moze pokusze sie o te mniej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Miałem 3 pierwsze gatunki w dokładnie takim samym akwarium - zero problemów.
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości