• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dobre sklepy-Łódz

#1
Witam. Może ktoś polecić jakieś dobre sklepy w Łodzi?Konkretnie to szukam vieji breidohri ! Może ktoś coś widział?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
W Łodzi to warto odwiedzić giełdę w czwartek Tongue czasem się coś trafi..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jestem prawie z , Łodzi i tak się zastanawiam czy w ogóle są dobre sklepy w Łodzi jesli chodzi o wybór ryb. Z chęcią sam się dowiem. Albo trzeba popytaść na łodzkim forum akwarystycznym tam są bardziej zorientowani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
może na giełdzie byś coś znalazł tak jak jarokol napisał na łódzkim forum popytać tamtejsi rybiarze z pewnością odwiedzają giełdę to może wiedzą czy bywa tam ta vieja
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Też jestem z pod Łodzi i tu żadnego dobrego sklepu nie ma z rybami... Mozesz na fb napisać do SnakeZoo oni przebudowali sklep i mają dużo ryb w tej chwili i może ściągać co trzeba, gościu naprawdę fajne ma ceny. To jest bodaj rojna 52b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Vieja breidohri to miał jak pamiętam hodowca big_cichlasoma z Łodzi ale miał się przenieść gdzieś pod Łódź i nie wiem czy już to zrobił czy jeszcze.
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ok .Dzięki panowieSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Piotr z big_cichlasoma nie ma tej Vieji bo się go pytałem. Ma ale inne :-).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ok dzięki. Mnie interesuje raczej tylko breidohri. Nigdzie jej nie ma ,więc zostaje mi czekać na młode od soltiego . Mam nadzieję,że moja cierpliwość zostanie wkrótce wynagrodzona!Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(12-11-2015, 22:30 PM)schmeichel napisał(a): Ok dzięki. Mnie interesuje raczej tylko breidohri. Nigdzie jej nie ma ,więc zostaje mi czekać na młode od soltiego . Mam nadzieję,że moja cierpliwość zostanie wkrótce wynagrodzona!Smile
Tej vieji w Łodzi jeszcze nie spotkałem a sam prowadzę sklep zoologiczny więc raczej poza łodzią trzeba będzie się rozglądać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości