• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Probki pokarmow O.S.I. SPIRULINA

#31
Jak można odebrać próbki? Pisałbym się, bo niedługo zagoszczą u mnie muszlaki i naskalniki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Wysyłasz maila ze swoim adresem i piszesz jakie pokarmy chcesz. Już kiedyś brałem i polecam.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Odebrałem dziś próbki pokarmów. Teraz czas na ich testowanie. Szkoda tylko, że nie dostałem żadnego granulatu.Dziękuję bardzoSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Dostałem swoje próbki - Sinking Shrimp Pellets i Spirulina Flakes. Wcześniej zakupiłem Cichlid Flakes, Brine Shrimp Flakes i Cichlid Pellets, jest więc jakieś porównanie. Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o te pokarmy. Płatki wydają się grubsze niż pokarmy konkurencji, co jest na plus, choć pod koniec puszki pozostaje sam pył. Jednak pellety to jakaś porażka. Dawno nie miałem takiego syfu w akwarium, a moczyłem go jedynie ze 2 minuty. W mojej opinii to niestety zupełnie go dyskwalifikuje. Pozostaje płakać i płacić za najlepszy pod względem spójności soft line America Tropicala.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(26-10-2016, 19:29 PM)cychlida napisał(a): Dostałem swoje próbki - Sinking Shrimp Pellets i Spirulina Flakes. Wcześniej zakupiłem Cichlid Flakes, Brine Shrimp Flakes i Cichlid Pellets, jest więc jakieś porównanie. Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o te pokarmy. Płatki wydają się grubsze niż pokarmy konkurencji, co jest na plus, choć pod koniec puszki pozostaje sam pył. Jednak pellety to jakaś porażka. Dawno nie miałem takiego syfu w akwarium, a moczyłem go jedynie ze 2 minuty. W mojej opinii to niestety zupełnie go dyskwalifikuje. Pozostaje płakać i płacić za najlepszy pod względem spójności soft line America Tropicala.
Ma O.S.I marine pellets i przyznam że jest średni. A co do soft line America Tropicala, to najlepszy rodzaj pokarmu z tej linii, ryby go chętnie pobierają i nie wypluwają, niestety dużo gorzej jest z Afryką, dla mnie jest on po prostu za duży dla ryb, ale niema wyboru w rozmiarzeSad 
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
U mnie rozmiar L też jest za duży dla młodzieży. Wystarczy kilka ruchów nożem i po temacie Smile
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(26-10-2016, 20:50 PM)cychlida napisał(a): U mnie rozmiar L też jest za duży dla młodzieży. Wystarczy kilka ruchów nożem i po temacie Smile
Ok. jak najbardziej można, ale nie po to się płaci za coś i to nie tak mało żeby jeszcze dodatkowo go przygotowywać, jak mogli to z robić w kilku rozmiarach, jak AmerykęSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Szukaj sposobów, a nie powodów Tak
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Mając taką obsadę: (jeszcze młode osobniki)
Aequidens diadema, Satanoperca daemon, Heros notatus oraz Semaprochilodus insignis

jakie najlepiej by było zamówić próbki?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Poproś o Cichlid Flakes, Brine Shrimp Flakes, Spirulina Flakes i Sinking Shrimp Pellets.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości