• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [25l] gupikowo

#21
Jeśli nie przykryjesz akwarium, prawdopodobnie gupiki stopniowo będą usychały na podłodze za lodówką...
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Smile lubię Was.

W tym pomieszczeniu z postu nr3 stoi już 450l. Żona nie zgadza się na więcej niż jedno akwa w jednym pomieszczeniu. Nie, bo nie, bo będzie jak w sklepie akwarystycznym.
W kuchni jest jeszcze miejsce na 150x40x60, ale nie mam na razie na nie kasy, postawiłem sobie dwudziestkępiątkę na lodówce, bo nie musiałem kupować żadnego sprzętu, wszystko miałem.
Tak, akwarium przykryję, ogarniam, że gupiki wyskakują.

Dziękuję za dobre rady, troskę o samopoczucie gupiczków przy zamykaniu lodówki, o mój komfort oglądania rybek, znalezienie miejscówek na akwaria itd. Jest to wszystko bardzo miłe i fajnie się to czyta. Serio.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Gupiki pływają. Niestety żona stwierdziła, ze sa przezroczyste Smile woli pawie oczka...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Zmiany
[Obrazek: 8ed93b018898378f6b810a863040588f.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Kupiłeś gotowy aranż z nowym szkłem? w dwa miesiące tak zarosło ? Podłoże też wymieniłeś? Nadal stoi na lodówce? Ile masz wzrostu?
Mnie to szczypie, gdzie kto postawi sobie akwarium, sam jestem porąbany, bo robiłem dla swoich mikrosumów akwarium na wymiar...parapetu ( nie tylko ja taki jestem i porąbańców jest więcej), ale jakbym przy moim wzroście miał mieć akwa na mojej 2m lodówce to czułbym się jakbym siedział w pierwszym rzędzie w kinie Wink Ładna zielenina Smile
pozdrawiam
Marcin!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Zmieniłem podłoże, dokupiłem roślinki in vitro i zmieniłem oświetlenie. Rotala rośnie jak szalona.

Cały czas na lodowce. Całkiem dobrze tam wyglada.

Gupiki mnożą sie na potegę, niebieskoluskie bardzo im w tym kibicują...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Dla mnie ta miejscówka na akwarium jest mimo wszystko przerażająca. Gdybym tak zrobił z 12l akwarium na swojej lodówce to najpewniej by prędzej czy później rąbło Sad


W jednym pomieszczeniu jedno akwarium? Wink E tam 1 z czasem będzie sytuacja patowa - i być może wybór - albo akwarystyka albo żona Big Grin Ciekawe, która opcja wygra Smile
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Jakos to akwarium stoi na tej lodowce juz jakis czas i jest ok. Akwa żyje ok, lodówka tez Smile

Kompromis 1 akwa na pomieszczenie nie obejmuje mojego pokoju gdzie za miesiąc mam zamiar wstawić regał... Hehe... Poza tym łazienka to tez pomieszczenie, jutro odbieram od szklarza zbiorniczek...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Tak to wyglada, rotala śmiga w górę.[Obrazek: 61dd45f49dacf16befb67fa8d5a8ebb0.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Czekamy na opinie żony lub co w zamian musiałeś jej kupić Smile
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości