Odpowiedz 
[25l] gupikowo
28-10-2015, 21:34 PM
RE: [25l] gupikowo
kup sobie kota albo psa bedzie chociaz pod reka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2015, 22:41 PM
[25l] gupikowo
Szczury mam, sa pod ręka, pies będzie za rok, na kota mam alergie

S. discus, H. rhodostomus, C. panda, C. similis, A. panduro, P. innesi, T. maculipinnis, R. octofasciata, D. choprae, S. balteata,  S. ornatus, C. regani, Agamyxis sp, H. Columbianus, C. travancoricus, H. elachys
28-10-2015, 22:59 PM
Moim zdaniem miejscówki bardziej "nie wygodnej" nie mówiąc o Tobie , ale o rybkach to sobie nie wyobrażam . Nie wiem jak Byś nie uczulił "domowników" to i tak Ktoś co jakiś czas drzwiami od lodówki walnie , więc "moim zdaniem" - ani dla rybek , ani dla Ciebie (biorąc pod uwagę wysoki poziom wody) nie będzie to korzystne.
28-10-2015, 23:07 PM
[25l] gupikowo
E, bez przesady, aż tak bardzo nie trzaskają. Zobaczymy, taki mały zbiornik jest dość mobilny.

S. discus, H. rhodostomus, C. panda, C. similis, A. panduro, P. innesi, T. maculipinnis, R. octofasciata, D. choprae, S. balteata,  S. ornatus, C. regani, Agamyxis sp, H. Columbianus, C. travancoricus, H. elachys
28-10-2015, 23:13 PM
(28-10-2015 23:07 PM)mikonw napisał(a):  E, bez przesady, aż tak bardzo nie trzaskają. Zobaczymy, taki mały zbiornik jest dość mobilny.

Dobre słowo-"mobilny" od razu postaw go w "odpowiednim" miejscu.
tzn.: stabilnym i będzie git .
28-10-2015, 23:14 PM
[25l] gupikowo
Co jest niestabilnego w dwumetrowej lodówce?

29-10-2015, 18:41 PM
wszystko jest niestabilne. wiem bo kiedys tzn 20 lat  teu przerabiale 30 l na lodowce po miesjacu szybko go zabrałem. nudzilo mnie ciagle stanie na taborecie i ogladanie moich ryb. wolałem juz je postawic na podlodze w pokoju chociaz wygodnie mozna bylo popatrzec.
29-10-2015, 18:49 PM
Czekam aż wpuścisz rybki Smile
Od razu wstawiaj zdjęcie!

Ale , posłuchaj bardziej doświadzczonych i zabierz to akwarium gdzie indziej :/

Jeśli żona cię kocha to powinna zrozumieć , że lubisz to i czujesz się za akwarium odpowiedzialny.

Powodzenia , porozmawiaj z żoną napewno się zgodzi , a jeśli nie to pokaż jej mój komentarz Smile
29-10-2015, 20:07 PM
[25l] gupikowo
Tyle, ze ja ryby bede widział stojąc na podłodze. Nie mam gdzie zabrać tego akwa.
Co do słuchania bardziej doświadczonych, to nie jest to moje pierwsze akwarium.

29-10-2015, 20:34 PM
Post nr3, fotka. Na lewo od drzwi jest miejsce na słupek i masz to 25l pod ręką, na prawo od drzwi jest miejsce na 200l Smile  To Twój dom, Twoja żona i Twoja akwsrystyka. Pozdrawiam.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe