• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [375l][SA] Old school classic

(28-03-2019, 12:04 PM)Xiao Lohan napisał(a): A mówią, że od przybytku głowa nie boli..
PS jak wyhodować takie krasnale? Big Grin
Krasnale lubią duuuży przepływ wody, dobowe wahania CO2 i O2 oraz na nieco trwardszą wodę, ph>6,8 i syf. Ostatnio robiłem podmianki z kranowitu gdyż RO chwilowo nieczynne.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Nie mów że waliłeś co2 dla tych pędzli ;d
 
Podziękowania złożone przez:
No co Ty! Boisiezobacz ile tam jest roślin które powodują wahania. No i skrimer im sprzyja bo napowietrza dodatkowo. Znikną gdy zacznę robić podmiany na RO i spadnie ph.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Znów sielanka. Pierwsza para na jajkach, druga się szykuje.
   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
czoło samca jest genialne  Smile
 
Podziękowania złożone przez:
takie tam nudy....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Ryby super ale wystrój doprowadziłeś do perfekcji.
 
Podziękowania złożone przez:
Super akwarium, wiecej takich filmow. Ja bym tylko te deszczownie schowalWink 

W kazdym razie to dla mnie ideal zbiornika, do ktorego staram sie dazyc, bardzo naturalny.
 
Podziękowania złożone przez:
Było i jest pięknie i naturalnie.
 
Podziękowania złożone przez:
(07-06-2019, 22:03 PM)Sloma napisał(a): Ryby super ale wystrój doprowadziłeś do perfekcji.

Wystrój się sam prowadzi Big Grin a raczej ryby sobie same prowadzą. Większość piasku mam przed przednią szybą. Po bokach są dwie dziury głębokie na 15cm.
Czasem usuwam tylko część liści amazonki żeby się nie rozbujała za bardzo. Pielęgnacja akwarium polega tylko na czyszczeniu prefiltra i przecieraniu przedniej szyby.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości