• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [375l][SA] Old school classic

Wykopały najstarszą żabienice, obrywają liście które im "przeszkadzają". Nie długo będę miał prawdziwy nazi-biotop Rio Jatapu z korzeniami i piachem bez jednego zielonego listka :/
Nudne są jak flaki z olejem Wink. Podzieliły akwarium na pół i co 1,5 miesiąca wyprowadzają coraz to więcej młodych.
Nie ma już crenicichli, zobaczymy czy starsze będą redukować młodsze rodzeństwo....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Sielanka skończyła się. Okres między tarłami wydłuża się. Myślę że to z powodu pływających maluchów, które mają już z 1 - 1,5cm. Samice porozstawiane po kątach. Jedna dość mocno obrywa, druga kokietuje oba samce. Samce toczą niekończące się potyczki na granicy terytoriów. Chyba usunę te liście bo mnie wkurzają Wink

   
   
   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Ależ to akwarium teraz świetnie wygląda, nic nie ruszaj! Szkoda że druga samica ma przekichane, bo tak to było idealne akwa.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Sielanka trwała z dwa miesiące. Jak na pielęgnice to i tak długo Wink 
Musiałbym jakoś odłowić młode, lub wpuścić coś co by je zeżarło, żeby wszystko wróciło do normy.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Takie klasyki lubię. Piękne żabienice. Uwielbiam je.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Podziękowania złożone przez:
(13-01-2019, 15:04 PM)dzikakuna napisał(a): (...) Chyba usunę te liście bo mnie wkurzają Wink

wywal śmiało, spróbuj zamiennik w postaci torfowca - spagmoss (podłoże dla storczyków). wg mnie dość ładny i gujany mają co przekładać

ps baniak super nawet z tymi 3 liśćmi Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Piękne ryby. Szkoda, że muszą mieć duży zbiornik do życia.
 
Podziękowania złożone przez:
Starszą młodzież wyprzedałem. Do zwolnionego kotnika przeniosłem 3cm maluchy, chyba z 80szt :/
Do akwarium wróciła druga samica. Samce jej nie atakują, ale dokucza jej pierwsza samca. Samiec ze zdjęcia ostatnio urósł i wszystkich rozstawia po kątach.

   
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
Piękny.
 
Podziękowania złożone przez:
A mówią, że od przybytku głowa nie boli..
PS jak wyhodować takie krasnale? Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości