• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gupiki

#1
Oprócz tego że jestem fanem pielęgnic jestem też wiernym fanem gupików . Ostatnio w moim akwarium zawitała ciekawa odmiana barwna gupik
   






I jeszcze inne 
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
ja mam 3 odmiany standartu. moskiewski czarny tringiel para zajeła 4 miejsce na mistrzostwach europy, dwumieczowy od mistrza europy i polski blu oraz  pare z mieczem górnym odmiana barwna sneik
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Fajnie. U mnie w sklepie jest jeszcze 2 mieczowy . Mam problem gdyż zauważyłem u niego że coś mu płetwę pogryzło . Nie wiem właśnie czy to bocja zrobiła.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
zdjęcia poniżej są zaczerpnięte z poniższej strony
http://https://www.facebook.com/media/se...459&type=3

Miecz górny i dwumiecz to ryby zakupione przezemnie, czarny tringiel to zdjecie pogladowe tych co mam u siebie

   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie wiem czy masz na tyle zbiorników ale na hodowlę takiej ilość standardów trzeba ich multum. Chyba ze je tylko kolekcjonujesz.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
obecnie w 4 zbiornikach sa pary rozplodowe. w 2 szkielkach sa tryngle w kolejnym para jednomieczowych a w ostatnim 2 rozne samczyki i jedna samiczka dwumieczowa. niestety druga samiczka z wystawy padla w 2 dni po wykoceniu sie .  w 4 zbiornikach plywa młodzież na dniach przywoze kolejne 8 zbiornkow 80 l i jak juz uruchowmie moje 360 wtedy zwolnie kolejne 3 zbiorniki. 
docelowo postawie regal  gdzie w 4 zbiornikach beda plywaly pary rozplodowe beda to 80 l 5x25l to beda kotniki kolejne 4 x80 to beda odchowalniki dla rozdzielonego narybku wedlug plci i do tego kolejne 3 x80 bedzie przeznaczone na odchowywanie ryb na wystawe. pewnie z czasem dojdzie jeszcze kilka szkielek. czas zweryfikuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Witam. Wiecie może czym leczyć fleksibakterioze? Ten platynowy gupik był sprowadzany z Azji i zaraził inne tą chorobą. Szukałem informacji u zaprzyjaźnionego sprzedawcy i mówił , że nie opłaca się leczyć.  Podobno nie będę mógł mieć tych ryb. Szukałem wiadomości ale mało co znalazłem. Bardzo proszę o pomoc.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Słabo szukasz. Jak objawy fleksi są widoczne to już właściwie za późno na leczenie. Ryby trzymane w dobrych warunkach na fleksi nie są podatne, więc imo nie tylko schorowany gupik jest winny w tym wypadku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Dzięki. Zostały mi na razie najsilniejsze gupiki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości