• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zdjęcia do kalendarza

#1
Autorów poniższych fotek proszę o przesłanie oryginałów(bez napisów) w jak największej możliwej rozdzielczości na mojego maila( ruki15 @o2.pl ) do dnia 4 listopada(włącznie).

Zdjęcie, które zdobyło największą liczbę głosów(25), trafiło na okładkę kalendarza:
[Obrazek: 1d0698b741196c37.jpg]

Zdjęcia na każdy miesiąc(kolejność będzie losowa):
[Obrazek: 8c01fcae6daaa364.jpg]
[Obrazek: imgp0378j.jpg]
[Obrazek: beztytuunq3.jpg]
[Obrazek: pelvicachromishumilis1.jpg]
[Obrazek: img7880k.jpg]
[Obrazek: kaka7.jpg]
[Obrazek: www1.jpg]
[Obrazek: www2.jpg]
[Obrazek: attachment.php?aid=216]
[Obrazek: attachment.php?aid=214]
[Obrazek: attachment.php?aid=132]
[Obrazek: attachment.php?aid=133]
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Osobiście uważam , że zdjęcia (miesiące) 1 ; 9; 10 są za słabe jak do kalendarza .
[Obrazek: kpfabaner.png]
 
Podziękowania złożone przez:
#3
Tak głosowała większość, ale fakt pierwsze zdjęcie jest b. ładne, ale rozmyte, natomiast wg. mnie trzecie od dołu jest słabe, ucięta ryba i w dodatku nieostra (copadichromis borleyi cadango red bodajże), natomiast dwa ostatnie bardzo ładne.
Reasumując: powyższa lista powstała w wyniku głosowania, a więc nie ma co dyskutować, chyba, że jest możliwość, iż ktoś mógł kilkukrotnie głosować na swoje zdjęcie - to byłby jednym słowem żal...
Początek przygody z nikaraguańskimi - 450l
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Nie było opcji wielokrotnego głosowania(1 głos na jedno konto), zatem żadnych machlojek nie było. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#5
(31-10-2011, 20:44 PM)Pawlosma napisał(a): Osobiście uważam , że zdjęcia (miesiące) 1 ; 9; 10 są za słabe jak do kalendarza .

Abstrahując od tego że, te zdjęcia zostały wybrane przez użytkowników i od insynuacji dawidziaka, to które według Ciebie powinny zastąpić te, które podałeś, tak z ciekawości pytam? Twoje?
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
#6
chłopaki wyluzujcie bo to do niczego dobrego nie prowadzi, każdy miał czas i możliwości na wstawienie swoich pięknych, doskonałych zdjęć. Przecież to nie ostatnia edycja takiego kalendarza, będą następne w kolejnych latach i każdy następny kalendarz będzie lepszy od poprzedniego, oczywiście można zaprosić na forum osoby, które gdzie indziej znane są z doskonałych zdjęć z rybami tylko po to aby podnieść jakość kalendarza ale czy o to chodzi?

Zdjęcie z Cadango jest Moje i wcale się go nie wstydzę, nie jest idealne ale jest prawdziwe i zrobione przez totalnego amatora fotografii i cieszę się, że będzie w kalendarzu Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#7
Filas, to zazdrość. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#8
Z gustami się nie dyskutuje, tak wybrała większość, filas ma rację, to bardziej forma zabawy, a nie profesjonalny kalendarz ;-)
Mi wszystkie zdjęcia bardzo się podobają, poza tym jednym, wybacz filas i nie chowaj urazy ;-)
Początek przygody z nikaraguańskimi - 450l
 
Podziękowania złożone przez:
#9
spoko, spoko Smile ja nie z tych co lubią mieć focha
dajcie to zdjęcie w lutym i nie będzie trzeba na nie tak długo patrzeć Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#10
(01-11-2011, 12:38 PM)filas napisał(a): spoko, spoko Smile ja nie z tych co lubią mieć focha

Uff, to dobrze, naprawdę nie chcę nikogo do siebie zrażaćShy


(01-11-2011, 12:38 PM)filas napisał(a): dajcie to zdjęcie w lutym i nie będzie trzeba na nie tak długo patrzeć Smile

Nie, tylko mnie ono się niezbyt podoba, więc proszę się tym nie sugerować, to zdjęcie musi mieć swoich fanów, skoro trafiło do kalendarza !!!Wink
Początek przygody z nikaraguańskimi - 450l
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości