• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pielęgnica Miodowa

#41
A jakie tło dodaje jak nie niebieskie ??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Miodowe pod względem charakteru to mimo wszystko stosunkowo problematyczne ryby.

Wszelakie zmiany są dla nich bardzo stresujące i dlatego najlepiej kupować ryby bardzo młode- te znoszą to wszystko trochę lepiej.
Nie raz spotkałem się z sytuacją(ba! Nawet sam tego doświadczyłem), gdzie dorosłe miodówki potrafiły z najśmielszych ryb w moment zmienić się w bardzo płochliwe rybska i ciężko było im z tego wychodzić...

Oczywiście mówie o akwariach stabilnych biologicznie, dobrze prowadzonych i z odpowiednimi parametrami- gdyby było inaczej, to bym o tej nadmiernej płochliwości nie wspominał Wink.

Twoje ryby są młode. Nie powinny mieć problemu z aklimatyzacją, ale nie zdziw się jeżeli będzie ona trwać dłużej w stosunku do innych ryb, które miałeś/ masz.

Miodowe o dziwo najlepiej wyglądają przy piaskowym tle imho.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Moje najprawdopodobniej sa bardzo młode (chyba). Miodowe są już coraz bardziej śmiałe, kiedy wczesnie podchodziłem do akwa aby dac im jeść to uciekały, teraz podpływaja pod tafle, jeszcze nie do końca na pewniaka ale jest duży postep.
 
Piaskowe tło? A ja myślałem o czarnym Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Gdzieś na forum powinny być moje zdjęcia. Ja swoje najlepiej wspominam właśnie na piaskowym tle.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Znalazłem, faktycznie fajnie sie prezentują. Piękne rybcie Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości