• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Biotodoma cupido

#1
Aż ciężko uwierzyć, że ta piękna rybka, będąca średniej wielkości ziemiojadem z Ameryki Południowej, nie doczekała się jeszcze swojego tematu...

Zamieszkało u nas stadko - 8 szt, dorosłych i pięknie wybarwionych (chyba odmiana sunset) i na mój gust rozkład płci jest pół na pół. Dzisiaj się trochę wyłoniły i można im było porobić fotki. Widać, że nie przyzwyczajone, jak się siedzi przed akwa, to pływają, jak się bierze aparat do ręki, to się chowają. Ale coś tam się udało ustrzelić Smile 
                                                           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ostatnio czepiłem się, ze wrzuciłaś za dużo zdjęć ale tym razem nie mam prawa. Te ryby są po prostu piękne a pierwsze zdjęcie w pełni to ukazuje. Trzymam kciuki za tak świetny rozkład płci Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Aparat
cieszę się, że fotki się podobają Zacieszacz

co do Biotek, obawiam się, że z chwilą, kiedy zobaczyłam je już w akwarium, w pełnej krawie, w tych pięknych kolorach, zostały moimi ulubieńcami ... Heart

[sub]tylko ciiii...[/sub]
[sub]Oczko
[/sub]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Brawo Vanilka. Piękne ryby, a kiedyś prawie je miałem wziąć. Może jeszcze będzie miejsce na nie.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ładniusie! Mam takie same ;-)
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Piękne rybska. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Piekne ryby, gratuluje.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Kochani dziękuję za komplementy dot. zdjć Smile staram sięBig Grin oraz ryb Big Grin uwielbiam je Smile

jedna Biotka wykopała koło kamienia, pod korzeniem, całkiem spory krater, i odgania nawet jurki i demony Smile z kolei za tym kamieniem cały czas spokojnie stoi sobie samczyk i nie przeszkadza Wink 

kilka fotek jak biotka odgania inne Wink
           
ale jestem zła strasznie, bo mi lampa nie błysnęła, jak robiłam fotkę, jak biotka z jurkiem złapały się za pyski... to był dopiero widok!!! ale niestety, lampa nie błysnęła, cała fotka wyszła czarna Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Zdjęcie nr 1 odpałowe. Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
i jak tam B. cupido??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości