• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nasze inne pasje

#1
No Piotrze nasza odmienna pasja zajmuje tez wiele czasu Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
O takSmileZwłaszcza w okresie przygotowan do zawodówSmiledołoz do tego jeszcze 3 inne z mojej strony i naprawde robi się tego duzo,ale kim jest człowiek który niema pasji..Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
A mozesz napisac co to za pasje? Sorry za OT.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
KulturystykaWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
W moim wypadku jeszcze mixed martial arts,jazda na motocyklu enduro i kynologiaSmile
Mam z zoną kilka psów,poniewaz tą pasję dzielimy Smile są to dwa buldogi -amerykański,francuski,i owczarek niemiecki Smilenie bede się rozpisywał bo to nie forum o MolosachBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Pełen zestawBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
O, widzę podobne zainteresowania (owczarek podhalański - jedyny polski molos i najpiękniejsza nasza rasaWink, owczarek niemiecki, za chwilę powrót do SW - aikido kobayashi).
W kwestii pawiookich, to pasjonaci tego gatunku uważają, że ryba ta powinna w okresie swojego najintensywniejszego wzrostu przyrastać miesięcznie 3 cm. Mogę to poniekąd potwierdzić z autopsji, ponieważ część albino w niespełna miesiąc podskoczyła mi z 6 cm na 9 cm. Nie wiem, kiedy ten proces szybkiego wzrostu spowalnia. Nie miałem pawich dłuższych niż 25 cm (różnie rosły, bo i różne zapewniałem warunki), ponieważ pozbywałem się ich przy takiej wielkości z uwagi na brak warunków do ich dalszej hodowli. Ale pracuję, żeby to zmienićWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(19-10-2011, 11:54 AM)lukhil napisał(a): KulturystykaWink

O jaaa..! Nie wierzę! Myślałam, że tylko ja mam takie rozbieżne zainteresowania - akwa i siłka! Big Grin SUPER!Cool

Sorry za OT..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(20-10-2011, 10:28 AM)dator napisał(a): O, widzę podobne zainteresowania (owczarek podhalański - jedyny polski molos i najpiękniejsza nasza rasaWink, owczarek niemiecki, za chwilę powrót do SW - aikido kobayashi).
W kwestii pawiookich, to pasjonaci tego gatunku uważają, że ryba ta powinna w okresie swojego najintensywniejszego wzrostu przyrastać miesięcznie 3 cm. Mogę to poniekąd potwierdzić z autopsji, ponieważ część albino w niespełna miesiąc podskoczyła mi z 6 cm na 9 cm. Nie wiem, kiedy ten proces szybkiego wzrostu spowalnia. Nie miałem pawich dłuższych niż 25 cm (różnie rosły, bo i różne zapewniałem warunki), ponieważ pozbywałem się ich przy takiej wielkości z uwagi na brak warunków do ich dalszej hodowli. Ale pracuję, żeby to zmienićWink.
Zgodzę się z tobą ze Podhalanski Owczarek to piekny pies,jak byłem młodym chłopcem chciałem mieć tą rase,jednak mieszkając w śródmiesciu w Krakowie nie miałem warunków na takiego psa,teraz mieszkam w górach na podbeskidziu i mam warunki działka 2hektary i dookoła lasy,jest gdzie biegac,trenować samemu i z psem, ale zakochałem sie w buldogach amerykanskichSmileWracając do AIKIDO to bardszo skuteczna sztuka walki,kiedyś dawno temu nawet Ją trenowałem kilka miesiecySmilei to co mozna zrobic z przeciwnikiem wykorzystujac jego siłe jest niebywałe.Teraz jednak uwazam ze BJJ jest nie zrównane w technikach parterowych,świetne sprawdza się tez Sambo bojoweSmile
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Popłynęliśmy ostro. Powyższe posty nie wiele mają wspólnego z tytułowymi oskarami. Ale, jakby się dłużej zastanowić...
Zapraszam do kontynuowania wymiany poglądów do działu "Różne ogólnoakwarystyczne przypadłości" (http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=615).
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości