• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [300] CA, Ameryka Środkowa, Cryptoheros nanoluteus

#1
Heroski mają od wczoraj nowy domek. Pełno to zakamarków i kamieni do podkopywania. Mam nadzieję, że tu im się uda odchować młode.

Filtracja JBL900
Dno 60x120cm

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Trochę czarno-wodno Wink Przydałoby się więcej kamieni. Żeby nie być gołosłownym, to zobacz jak wyglądaja rzeki, w których występują te ryby:

http://www.akvariefotografen.com/index.p...s-fisk-689


Oczywiście drewno może zostać... Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(15-09-2015, 11:21 AM)piotrK napisał(a): Trochę czarno-wodno Wink Przydałoby się więcej kamieni.

Taki ze mnie blackwater Big Grin. Oczywiście kamieni mam pod dostatkiem. Dołożę ile się da i powinno być bardziej "biotopowo". Bardzo mi się podoba jak c.nonoleteusy kopią między nimi swoje grotki i pilnują ich jak lwy. Dzięki za link do fotek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dobrze widzę? wsadziłeś tam pół brzozy?
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
To tylko kora. Kiedyś chciałem zrobić aranż typu zatopiony las i przygotowałem kory, które od frontu wyglądają jak pnie drzew.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Fajnie syfiasto -one sa tam same?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Nie, pływają z gupikami Smile Co dziwne to to, że ich nie jedzą. Tak jakby im poziom agresji spadł po przesiadce ze 112 do 300l.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Coś tam zaczynają majstrować. Jeszcze nie ma pełnej maski zorro, ale jest parka i domek pod kamieniami. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
To para alfa? Bo mają piękne płetwy. Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Chyba alfa Smile Raz już mi się wytrała w 112l, ale ciocie i wujek zjadły młode. Zobaczymy czy w większym zbiorniku pójdzie lepiej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości