• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoobotanica 2015 - fotorelacje

#31
(17-09-2015, 17:08 PM)malawista napisał(a): Myślałem że to raczej palia lub pstrąg źródlany
nie mowie, ze dobrze pamiętam Wink w sumie to wszystkie podobne Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(18-09-2015, 07:52 AM)Vanilka napisał(a):
(17-09-2015, 17:08 PM)malawista napisał(a): Myślałem że to raczej palia lub pstrąg źródlany
nie mowie, ze dobrze pamiętam Wink w sumie to wszystkie podobne Tongue
Trzymając się prawidłowego nazewnictwa to jest to palia alpejska albo jeszcze inaczej- golec. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Wink 
(17-09-2015, 18:43 PM)tatakuby napisał(a):
(17-09-2015, 13:43 PM)Gmar napisał(a): Ryby ze zbiornika nr15 zadomowiły się u mnie i chwała za to Tatcekuby....są super jedzą jak wściekłe.Chyba trzeba będzie im dawać tyle co paletkom he he he a takie brzdące.
Ciesze się że ryby trafiły do Ciebie. 
Nie dość że do wiekszego baniaka to jeszcze na RO.
Nie zrób z nich prosiaków Dokuczacz

He he he Piotrek wiesz że u mnie ryby jedzą dobrze i dostatnio.Miski im z pod pyska zabierał nie będę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Ogladajac ponownie wystroj "plastyczny" stoisk ...nasuwa mi sie taka uwaga :
- w tle widze duzy baner i kilka niewielkich zdjec , na ktore nikt chyba nikt nie zwraca uwagi.
Macie tutaj kilka osob  , ktore robia fajne zdjecia . Pokazcie ich prace na "duzym formacie" , zaslaniajac te  smutne biale stoiskowe scianki . Taa..akie duze plakaty z pewnosca beda  atrakcja i bez zbednych slow ukaza profil "Cichlidae.pl". Co rowniez wazne  , mozna to zaplanowac z duzym wyprzedzeniem a nie jak to zazwyczeaj bywa za 5 ..12Zly. Nie znam sie na tym , nigdy nie zajmowalem sie organizacja takich wystaw , dlatego nie wiem dlaczego "Team" nie stawia na  ten typ wystroju? Moze to prozaiczna przyczyna... brak funduszy?

aaa...zeby nie bylo ze jestem "adwokatem we wlasnej sprawie "  bo moja bajka - Malawi to tutaj tylko margines  i  w moim odczuciu nie powinno byc na takich wystawach pokazywane.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
jjacek ale byly zdjęcia na stoisku, bylo ich chyba kilkanaście? Większego formatu niż A4, chyba bliżej do A3. Ale to by musial chyba Massacra szczegółowiej napisać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Tak było trochę zdjęć , wszystkie wykonania Massakry . Fajnie to wyglądało. W zeszłym roku również było ich całkiem sporo , lecz podczas demontażu uległy zniszczeniu. Ale Jacku tak jak piszesz , druk takich większych zdjęć nie jest tani ....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
A3-A4... to male " widokowki" ginace na tle bialych scianek stoiska wystawowego. Ja mowie o 1-3 duzych zdjeciach na calej scianie glownej. Obecnie  znacie realia i mozecie dokladnie zaplanowac jakiej wielkosci powinny byc to plakaty by sie komponowalo ... Scianki boczne moga byc oczywiscie w mniejszym formacie .

Nie wiem o jakich "kosztach" tutaj rozmawiamy , ale chetnie dorzuce sie do "duzego formatu" ....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Słuszna uwaga Jacku. Takie mniejsze zdjęcia dajemy już po raz 3 (jeżeli dobrze liczę), a jeżeli zamiast kilkunastu małych wydrukujemy 4-5 dużych to efekt powinien być lepszy (bardziej rzucający się w oczy), a koszt raczej nie będzie większy. Do rozważenia na następną wystawę Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Fajny banner pionowy - może to plakat? - mają z chanidae.pl. Różne rzeczy wypisane tam i fajnie to wygląda. Można by oprócz dużych fot-plakatów ryb zgapić taki banner też Smile Na forum chętnie "każdy" zrobi sciapę na tego typu rzeczy Smile
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
O rollapie (roll-upie?) myślę już od ostatniego ŚWA, gdzie baner był zupełnie bezsensowny. Jeżeli ktoś zna godną zaufania firmę zajmującą się takimi gadżetami to prosimy o info Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości