• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoobotanica 2015 - fotorelacje

#21
Jacek, bez tatuażu nie pogadasz. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Proszę 
   
   
   
   
 Takie mam foty z telefonu ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Dzieki  !
 Stanowisko mialo tak na "oko" jakies 3m (no moze troche wiecej) szerokosci ...Widze , ze  idealne miejsce , by wladowac tam 2m zbiornik 720...900l ( bardziej to bym sie raczej nie rozpedzal) Smile.

Wszystkim tym , ktorzy byli zaangazowani w ten "projekt" nalezy sie szacunek i slowa podziekowania  !  Ja Wam osobiscie bardzo dziekuje za to , ze dokladacie cegielke w sprawe propagowania akwarystyki ze szczegolnym uwzglednieniem bajkowego swiata pielegnic. Pozdrawiam.
Jacek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(16-09-2015, 18:48 PM)Ytta napisał(a): Z fotorelacji Vanilki, widze, że były Mruki Smile  Cóż, 3 ostatnie zoobotanici udało się obskoczyć, a tą sie przeoczyło..
Były i to 4 gatunki, może nie jakiś kosmos dla fanatyków tej rodziny, jednak w sklepie nie do obejrzenia nawet pojedynczo. Szkoda tylko że Vanilce ciężko było zrobić dobre zdjęcie, chociaż widziałem że podczas walki o nie wykonywała trudne pozycje - nawet szpagat.
Mormyrus sp. aff. longirostris
Campylomormyrus compressirostris
Mormyrus rume
Brienomyrus brachyistius

W przyszłym roku pewnie nie będzie tych ryb, oblegane były tylko przez Martę, która miała na nie oko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
drago,

Sam wiesz, że od samego początku było to moje ulubione targowe akwariumSmile Cudowne rybska i niesamowity pomysł z wystawieniem ichSmile
No mam takie zboczenie w kierunku mruków.

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Ryby ze zbiornika nr15 zadomowiły się u mnie i chwała za to Tatcekuby....są super jedzą jak wściekłe.Chyba trzeba będzie im dawać tyle co paletkom he he he a takie brzdące.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Pstrąg w akwarium?


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Tak, nie widać? Big Grin było duze akwarium z nimi
salvelinus alpinus Wink pstrąg alpejski.
z tego co pamiętam...

(17-09-2015, 10:48 AM)drago napisał(a):
(16-09-2015, 18:48 PM)Ytta napisał(a): Z fotorelacji Vanilki, widze, że były Mruki Smile  Cóż, 3 ostatnie zoobotanici udało się obskoczyć, a tą sie przeoczyło..
Szkoda tylko że Vanilce ciężko było zrobić dobre zdjęcie, chociaż widziałem że podczas walki o nie wykonywała trudne pozycje - nawet szpagat.
Haha no już nie przesadzajmy z tym szapagatem Rotfl ale jak ktoś zrobił im taki dach z korzeni, zasłaniający całe światło, to i z lampą się ich ustrzelić nie dało rady tak jakbym chciała Dokuczacz
(17-09-2015, 11:59 AM)Robert M. napisał(a): drago,

Sam wiesz, że od samego początku było to moje ulubione targowe akwariumSmile Cudowne rybska i niesamowity pomysł z wystawieniem ichSmile
No mam takie zboczenie w kierunku mruków.

Marta
No i na prośbę Marty starałam się je obfocić ale to co widać na zdjęciach to max co się dało wycisnąć Kwadr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Myślałem że to raczej palia lub pstrąg źródlany
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
(17-09-2015, 13:43 PM)Gmar napisał(a): Ryby ze zbiornika nr15 zadomowiły się u mnie i chwała za to Tatcekuby....są super jedzą jak wściekłe.Chyba trzeba będzie im dawać tyle co paletkom he he he a takie brzdące.
Ciesze się że ryby trafiły do Ciebie. 
Nie dość że do wiekszego baniaka to jeszcze na RO.
Nie zrób z nich prosiaków Dokuczacz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości