• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Magazyn Cichlid@e.pl] nr 3

#21
No i ja już po lekturze ... Myślałem że tyle nasłuchałem sie od Sendoga o jego wyprawie nad Jezioro a tu dalej tyle newsów ... A niedługo będzie książka Usmiech
Ruki Piotrek i Qubsztyk mam nadzieję że nie zabraknie wam tematów do następnych naszych cichlidowskich e-zinów.
Chciałbym życzyć Sobie i Wam aby więcej nas użytkowników  zmobilizowało się do zagospodarowania kilku stron w następnym numerze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(07-09-2015, 20:14 PM)piotrK napisał(a):
(07-09-2015, 19:13 PM)jarokol napisał(a): a tak szczerze to moglo by byc takie czytanie co tydzien
Bardzo chętnie, zapraszamy do pisania artykułów Wink
jak mi sie uda z Miułkami, to zmaluję jakis artykulik Wink plus fotki. i będą do następnego ezinu. akurat podrosną, będzie więcej zdjęć i więcej obserwacji Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Przypominajka! Smile Kto jeszcze nie czytał, ten myka do pierwszego posta tego tematu, a dowie się, co go ominęło (klik)
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Szkoda, że materiału nie da się nigdzie zapisać. Nie każdy ma stały dostęp do internetu - a brak możliwości czytania e-zinu w formie offline sprawia, że nie wszyscy mogą go przeczytać/lub mieć cały czas przy sobie Wink
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Myślimy powoli o wersji papierowej Usmiech
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(07-09-2015, 14:56 PM)Cichlidae.pl Team napisał(a): Już jest! Długo oczekiwany, trzeci numer naszego forumowego e-zinu. Tym razem wyjątkowo obszerny, mamy nadzieję, że wynagrodzi tak znaczne nadwyrężenie Waszej cierpliwości! 

Miłej lektury!

P.S. Jak zwykle mile widziane komentarze i opinie - zawsze znajdzie się coś, co można poprawić Wink

Spis treści e-zinu Magazyn Cichlid@e.pl, numer 3:
  • Charakterystyka zbiornika dla pielęgniczek, autor Ruki, strona 4
  • Pelvicachromis rubrolabiatus, Lamboj 2004, autor qbsztyk, strona 22
  • Crenicichla regani Ploeg 1989 - jeszcze "pielęgniczka" czy już "pielęgnica"?, autor piotrK, strona 30

  • W poszukiwaniu "wymarłych" pielęgnic, autor Sendog, strona 44.

Link do pobrania pliku PDF: https://www.dropbox.com/s/ljqdcuxv24taqc...3.pdf?dl=0

Cześć wszystkim,
W pierwszym poście w końcu pojawił się link dający możliwość pobrania e-zinu Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości