• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 450l Rocio octofasciata a może coś innego?

#21
U mnie dno odrobine mniejsze. Czyli myślisz, ze może sie udać?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
U siebie mam Rocio i dwie pary zebr, w 120x40x50 mysle nad zmiana na 450 l bo brakuje troche miejsca, ale ryby krzywdy sobie nie robia, podczas tarla sa spiecia lecz bez urazow. Zebry potrafia obronic ptzes Rocio swoje terytorium, ale fakty sa takie, ze jak ten sie uprze to idzie jak czolg wiec o zdominowaniu go przez zebry nie ma mowy. Duzy plus to wzajemna eliminacja narybku, zwlaszcza, ze druga para to rodzenstwo, nie miglem ich wylapac i tak zostaly.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Ile cm maja Twoje Rocio?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Samiec ma ok 16 cm, samica mniejsza, ale bardziej agresywna. To właśnie ona potrafi jak strzała zaatakować zebrę, samiec majestatycznie podpływa do ich terytorium i nie atakuje, boni się tylko i odpowiada na ewentualny atak od strony zeberek. Obie Rocio hodowane od małego z zebrami, te drugie były już dorosłe.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Myśle, ze powinieneś zmienić na 450l. Rocio jeszcze Ci urosną....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Myslalem nad 150x60x50 ale ciezko dostac. Nie potrzebuje wyzszego, a w standardzie robia 150x50x60 wiec pewnie bedzie 375 l 150x50x50. Chyba, ze skusze sie samemu kleic. Tak nawiasem ceny akwa sa micno przesadzone.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Ja też ostatnio nabyłem młode rocio w ilości 5 sztuk SmileMam sentyment do tych ryb-są piękne!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Pomierzyłem pokój i wejdzie akwa 180x50x50, jak myślicie można będzie coś dołożyć do pary Rocio i tych dwóch par zeberek ? I czy wystarczy szafka z płyt czy może robić już stelaż, chciałbym mieć sumpa pod akwa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości